Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творчий вечір «Тепла поезія» зібрав разом студентів різних факультетів

Творчий вечір «Тепла поезія» зібрав разом студентів різних факультетів

11.03.2016 09:42 Все Факультети Іноземної філології Історії та міжнародних відносин Соціології та управління Юридичний юридичний факультет факультет соціології та управління історичний факультет факультет іноземної філології свято

9 березня активісти студентської ради юридичного факультету ЗНУ організували літературний вечір «Тепла поезія», який провели на базі кав’ярні «Тетянин день». У заході взяли участь творчі особистості не лише з юридичного, але й з інших факультетів нашого вишу.

Так, студенти факультетів соціології та управління, іноземної філології, історичного, юридичного та члени організації «Літературний супротив» зібралися разом та провели чудовий творчий захід, що відзначався теплою, затишною атмосферою.
Під час їхньої поетичної зустрічі лунали як авторські вірші, так і твори відомих класиків, деяким виступам надав особливої виразності музичний супровід скрипки і гітари.
Організатори заходу дякують усім його учасникам і глядачам, завдяки яким поетичний вечір перетворився на справжнє свято весни, кохання та творчості.

Тетяна Сокол,
голова інформаційного сектору юридичного факультету

Схожі новини