Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького національного святкують Масляну

Студенти Запорізького національного святкують Масляну

11.03.2016 14:51 Все Факультети Біологічний ЗНУ свято Масляна

Свято Масляної (з 7 по 13 березня) традиційно пов’язувалося із весняним пробудженням природи. Ось і цього року з приходом весни студенти біологічного та факультету журналістики ЗНУ вирішили організувати свято для викладачів та студентів нашого вишу. Вони продавали млинці та напої власного виробництва, а кошти, отримані від продажу, збираються витратити на організацію свят та благодійність.

Студенти-активісти біологічного факультету приготували млинці солодкі (з сиром та варенням) та солоні (з м’ясом та грибами), а також гарячі напої. Завітали на Масляну декан біологічного факультету Людмила Омельянчик, заступник декана з виховної роботи Оксана Ткачук, викладачі та студенти. Особливо під час свята відзначили студентку факультету Анастасію Пальчик, яка принесла майже половину смаколиків власного виробництва. Участь у приготуванні їжі також брали й багато інших студенток-активісток факультету.
Ініціатором свята виступила голова культурно-масового сектору студентської ради факультету Алла Кучменко. Студентка зазначила: «Ми дотримуємося традицій та продовжуємо їх. До того ж, отримані від продажу млинців кошти ми плануємо використати під час планування наступних свят на факультеті».
На факультеті журналістики святкування відбувалося під гучні звуки музики. Представники студради факультету також підготували безліч смачних млинців з різними начинками та медом, гарячі напої та конкурси. Активними учасниками продажу млинців були Катерина Степанова, Данило Валуєв, Дар’я Орловська, а ведучим – Володимир Вороненко. Завітав на святкування і гість факультету – відомий американський фотокореспондент Френк Фолвелл, який перебуває в ЗНУ за програмою академічних обмінів імені Фулбрайта. Наприкінці святкування всі разом спалили опудало – голова опудала була зроблена з повітряної кульки, яку продірявили і у такий спосіб символічно його спалили.
Усі зібрані на факультеті журналістики кошти будуть використані на подарунки дітлахам дитбудинку, які студенти передадуть їм під час наступного свого візиту. Організатор заходу, студентка факультету журналістики Людмила Богдан так прокоментувала його проведення: «Вважаю, що такі свята є вкрай важливими як для їх учасників, які отримають багато позитивних емоцій, так і для дітлахів, які в результаті отримають подарунки».

Ксенія Сухаренко