Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету СПП допомагали школярам визначитися з майбутньою професією

Студенти факультету СПП допомагали школярам визначитися з майбутньою професією

12.03.2016 09:32 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології практика профорієнтаційна діяльність

10 березня в межах проходження діагностичної практики студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели профорієнтаційні заняття на тему «Соціальний педагог – важливий фахівець у суспільстві» для учнів 11-«А» та 11-«Б» класів Запорізького колегіуму № 98.

Захід був спрямований на інформування абітурієнтів про напрям підготовки «Соціальна педагогіка», про особливості роботи соціального педагога, його функціональні обов'язки, галузі діяльності, перспективи кар’єрного зростання, а також якості, наявність яких важлива для цієї професії.
Під час заняття його організатори провели багато цікавих вправ та ігор, спрямованих на виявлення учнів, схильних до соціально-педагогічної діяльності, такі, як «Волонтер», «Вмовляння дитини одягнутися, з’їсти кашу», а також профорієнтаційні ігри «Асоціація», «Вгадай професію», «Сходинки до успіху».
Учні робили творчі колажі про найрізноманітніші професії, розгадували картки на відповідну тему, зацікавились представленою професією та активно брали учать у вправах та обговоренні. Під час заходу їхній увазі представили презентацію факультету соціальної педагогіки та психології. Також старшокласникам надали інформаційні буклети факультету.
Профорієнтаційні заняття «Соціальний педагог – важливий фахівець у суспільстві» студенти 3 курсу провели і в інших навчальних закладах, де вони проходять практику: ЗОШ № 69, ЗОШ № 40, Запорізька суспільно-гуманітарна гімназія №27, КЗ «Малотокмачанська ЗОШ І-ІІІ ст.», КЗ «Новоукраїнська ЗОШ I-III ступенів».
На думку представників факультету, проведення таких занять допомагає старшокласникам усвідомити важливість процесу вибору професії та знайти своє покликання, сподіваємось, на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини