Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики проходитимуть практику на МТМ

Студенти факультету журналістики проходитимуть практику на МТМ

14.03.2016 09:09 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

Студенти Запорізького національного відвідали редакцію Муніципальної телевізійної мережі. Говорили із першим курсом журфаку директор телеканалу Людмила Маринюк та головний редактор Валерій Козицький. Досвідчені телевізійники показали початківцям “нутрощі” студії МТМ, розповіли про особливості інформаційної платформи.

Директор телеканалу розповіла, що він фінансується з державного бюджету, отже не має таких обмежень в редакційній політиці, як інші телеканали. Валерій Козицький торкнувся проблеми об’єктивності в ЗМІ.
“Не секрет, що одну і ту ж інформацію можна подати по-різному. Але завжди варто пам’ятати, що в будь-якому конфлікті є як мінімум дві точки зору. Ми не повинні нав’язувати глядачеві власне бачення, а висвітлювати події максимально об’єктивно», - порадив головний редактор МТМ.
Вже цього літа студенти факультету журналістики зможуть спробувати власні сили у галузі виробництва телевізійних новин. «Ми з радістю візьмемо на практику молодь з активною життєвою позицією. Покажемо, як правильно створювати новини», - зазначила Людмила Маринюк.
Можливість пройти практику на МТМ є у шести студентів факультету журналістики.

Андрій Ненадов