Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оголошено фотоконкурс «Університет очима студентів»

У ЗНУ оголошено фотоконкурс «Університет очима студентів»

15.03.2016 10:34 Все Факультети

У ЗНУ оголосили про проведення фотоконкурсу «Університет очима студентів». Його організатором виступив відділ виховної роботи. Проводиться він з 15 березня до 25 квітня, а прийом робіт здійснюється до 8 квітня. Кожен учасник може подати 1-3 роботи. Журі оцінюватиме зміст, що відображає тему конкурсу, оригінальність ідеї, техніку та якість виконання, художній рівень. До речі, автор, світлини якого отримають найбільше голосів в групі ВКонтакті, отримає нагороду «Глядацькі симпатії». А після підбиття підсумків організують виставку найкращих робіт у холі навчального корпусу №1. Переможці нагороджуються грамотами та заохочувальними призами.

Варто відзначити, що підбиття підсумків конкурсу буде здійснювати його оргкомітет, який формується з представників адміністрації університету, факультетів, відділу виховної роботи. Журі також формуватиметься оргкомітетом. Що ж до факультетів, то цю роботу координуватимуть заступники деканів та студрада.
Номінацій конкурсу буде три:
– "Навчання в емоціях" (портретне фото);
– "Ми змінюємося, щоб бути кращими" (пейзажі, архітектурні будови вишу);
– "Наше дружнє студентське коло" (життя моєї групи: свята та будні).
Для участі необхідно подати фотороботи:
– в роздрукованому вигляді (кольоровому або чорно-білому зображенні, на папері формату 20х30 см) у відділ виховної роботи (навч. корп. № 4, к. 211) та в електронному (у групі ВКонтакті "Відділ виховної роботи" https://vk.com/club80575427, на електронну адресу vospotdel@ukr.net або у відділ виховної роботи на електроних носіях в форматі JPEG, PNG, PDF, TIFF, розмір файлу повинен бути не менше 600 КБ);
– кожне фото повинно бути підписане (ПІБ, вік, факультет, курс, група, назва роботи та номінація). Роботи, які не відповідають даним вимогам, розглядатися не будуть.
Метою конкурсу організатори визначили виявлення, підтримку та всебічний розвиток талановитої студентської молоді, реалізацію творчих здібностей студентів. Серед завдань окреслили залучення молоді до фотомистецтва, формування сприятливого мікроклімату студентського середовища в колективі, формування у студентів почуття любові та гордості за свій виш, стимулювання творчого самовираження, створення колекції найкращих студентських світлин.