Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління святкує своє 15-річчя

Факультет соціології та управління святкує своє 15-річчя

15.03.2016 14:35 Все Факультети Соціології та управління ЗНУ ФСУ 15 років

Сьогодні викладачі та студенти факультету соціології та управління Запорізького національного університету підготували святковий концерт з нагоди дня народження рідного факультету. До урочистостей долучилися студенти з усього нашого вишу. Організували свято представники студентської ради ФСУ за підтримки Центру культури ЗНУ.

Ведучими заходу виступили представники студентської ради факультету Едуард Бойко та Надія Квітка. Свої вокальні та хореографічні номери подарували присутнім учасники вокальної студії «Кантилена» (Катерина Бойко) та хореографічної студії «D.A.L.S» Центру культури ЗНУ.
З привітаннями звернувся до учасників музичної перерви декан факультету соціології та управління Максим Лепський. Він зазначив, що факультет пишається своїми студентами та викладачам: їх активністю, освіченістю, цілеспрямованістю, усіма їх досягненнями. Максим Анатолійович побажав усім присутнім, а також рідному факультетові, процвітання та благополуччя.
Долучилася до вітань і голова студентської ради ФСУ Софія Марченко. Вона привітала всіх зі святом та подякувала членам студради факультету, а особливо головам секторів, за їх плідну роботу та підтримку.
Під час музичної перерви святковий настрій створювали міми – Анна Штефан, Кирило Кузін, Діана Далікова, Андрій Державін. Також студенти підготували веселі конкурси та стенд під назвою «З ювілеєм ФСУ», на якому свої побажання міг залишити кожен охочий.
Наприкінці заходу гімн ФСУ виконала студентка факультету Мар’яна Дмитренко, а присутні спершу створили (на площі між другим та шостим корпусами ЗНУ) живий напис «ФСУ», потім влаштували флешмоб, а після закінчення свята - фотосесію.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини