Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 25 науковців поповнили лави аспірантів і докторантів ЗНУ

25 науковців поповнили лави аспірантів і докторантів ЗНУ

15.03.2016 14:36 Відділ аспірантури і докторантури наука збори

14 березня в Запорізькому національному університеті відбулись урочисті збори аспірантів, які поповнили когорту молодих науковців вишу. Цього року вперше Правила прийому до аспірантури, затверджені Вченою радою ЗНУ, передбачають дві хвилі зарахування на контрактній основі. Цією можливістю скористалися випускники півторарічних магістратур, які нещодавно отримали дипломи про вищу освіту. 24 аспіранти та 1 докторант відтепер продовжуватимуть академічні традиції наукових шкіл ЗНУ. Серед аспірантів – випускники не тільки нашого вишу, а й навчальних закладів Києва, Дніпропетровська, Харкова, Мелітополя. Також аспірантом ЗНУ став й випускник нашого університету, громадянин Іраку Хамід Хамід Таліб Хамід.

Під час урочистих зборів проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук вручив посвідчення аспірантам і запевнив молодих науковців у цілковитій підтримці ректорату, наголосив на можливостях, які надає аспірантура не тільки для наукового, а й особистісного зростання.
Завідувач відділу аспірантури і докторантури Юрій Каганов ознайомив присутніх з організаційними та нормативними вимогами, пов’язаними з навчанням в аспірантурі. Також він акцентував увагу на питаннях академічної етики та презентував нові освітні програми, які стартують із 1 жовтня 2016 року.
Юрій Олегович відзначив, що запорукою успішного перебігу вступної кампанії стала професійна робота деканів факультетів, наукових керівників, членів предметних комісій. Друга хвиля вступної кампанії до аспірантури і докторантури (на бюджетній і контрактній основі) стартуватиме 22 серпня 2016 року.

Відділ аспірантури і докторантури