Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ провели вступну лекцію для учасників першого в області бізнес-інкубатора

15.03.2016 13:36 Все Факультети Економічний економічний факультет бізнес-інкубатор засідання

14 березня на базі Запорізького національного університету відбулося зібрання представників першого в Запорізькій області бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя».

Голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш провів для учасників заходу вступну лекцію на тему: «Написання проектів. Фонди ЄС». Ментор освітив перспективи отримання грантів, основні джерела та систему фінансування, умови оформлення заяв, зазначив необхідні передумови схвалення проекту. За його словами, проект повинен бути якісним, обґрунтованим, реалістичним, нести суспільне значення та бути спрямований на вирішення проблем, спільних для декількох країн. Пан Петраш наголосив, що кожен інкубант отримає особисто допомогу в реалізації своєї ідеї в життя та поділився власним досвідом.
Серед присутніх були: декан економічного факультету Алла Череп, директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, учасники-інкубанти та активісти економічного факультету. Варто зазначити, що з кожним засіданням учасників стає все більше, що говорить про перспективність задуму.
Всі присутні отримали домашнє завдання та домовилися про наступну зустріч. «БІ-Запоріжжя» заохочує всіх охочих приєднатися до дружного кола його учасників, щоб поділитися власною бізнес-ідеєю, отримати допомогу та реалізувати її в життя.

Луїза Григорович,
економічний факультет