Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентки ЗНУ взяли участь у конкурсах краси й таланту «Я-українка!» та «Міс Запоріжанка-2016»

Студентки ЗНУ взяли участь у конкурсах краси й таланту «Я-українка!» та «Міс Запоріжанка-2016»

17.03.2016 10:46 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж свято конкурс

15 березня у Запоріжжі в БК ім. Кірова відбувся фінал обласного конкурсу «Я – Українка!». На сцену вийшли 25 красунь – студентки вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації м. Запоріжжя та Запорізької області. Запорізький національний університет представляли студентка 2 курсу філологічного факультету Аліна Чілій та другокурсниці Економіко-правничий коледжу ЗНУ Анастасія Гринь і Анна Конотоп.

Це – «молодий» конкурс, який проводиться лише третій рік обласним центром патріотичного виховання молоді за підтримки Запорізького управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.
Усі красуні – його учасниці були прекрасні й незрівнянні, кожна – неповторна у своїй красі. Вони спробували свої сили в різних видах мистецтва, знову й знову доводячи, що всі учасниці – талановиті. Для учасниць конкурсу були проведені майстер-класи з виготовлення ласощів для військовослужбовців В/Ч А 1978, тренінгові заняття «Духовна складова жіночності», Open space «Створення суспільно корисних проектів молоддю для молоді», «Особливості навичок комунікації», фотосесія у національному стилі «Україночки» на базі історико-культурного комплексу «Запорізький дуб».
Титул «Перша Віце-міс Українка» здобула студентка Запорізького національного університету Аліна Чілій.
Крім того, 11 березня студентка ЕПК ЗНУ Анастасію Гринь гідно представила наш виш на іншому конкурсі краси «Міс Запоріжанка-2016» перемогла і отримала головний приз та буде представляти нашу область на конкурсі «Міс Україна-2016». Не менш значимими досягненнями Анни Конотоп, кандидата у майстри спорту з бально-спортивних танців, є високі досягнення на Відкритих Всеукраїнських змаганнях «Winter Cup-2016» (м. Дніпропетровськ, 21 лютого 2016), де вона посіла 1 місце.
Колектив Запорізького національного університету вітає дівчат і бажає їм нових успіхів і перемог!

Ірма Федючок,
Економіко-правничий коледж

Схожі новини