Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам із Марганця, як успішно вступити до вишу

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам із Марганця, як успішно вступити до вишу

17.03.2016 13:09 відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування філологічний факультет Торговий коледж профорієнтаційна діяльність

У зв’язку з цьогорічними змінами в процедурі проведення зовнішнього незалежного оцінювання й у перебігу вступної кампанії-2016 особливої актуальності набувають профорієнтаційні зустрічі представників Запорізького національного університету з абітурієнтам міста й області. Під час таких заходів викладачі та співробітники ЗНУ не лише презентують школярам наш університет, але й знайомлять їх з алгоритмом успішного вступу до вищого навчального закладу. Так, 16 березня представники нашого вишу зустрілися із старшокласниками м. Марганець Дніпропетровської області.

До загальноосвітньої школи № 1 м. Марганець, на базі якої відбулася зустріч із майбутніми вступниками, завітали 83 старшокласники. Із них – 26 представників школи № 1, 17 – із гімназії № 1, 10 – із школи №2 та 30 – із школи №10.
Директор загальноосвітньої школи № 1 м. Марганець Наталя Березицька представила учасникам заходу почесних гостей із Запорізького національного університету: завідувача кафедри українознавства філологічного факультету Ольгу Стадніченко, фахівця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлію Мезенець та викладачку Торгового коледжу ЗНУ Вікторію Вагіс.
Завідувач кафедри українознавства Ольга Стадніченко презентувала наш університет, зокрема філологічний факультет. Ольга Олександрівна розповіла про особливості навчання в нашому виші та перспективи працевлаштування його випускників.
Фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування відділу Юлію Мезенець закцентувала уваги вступників на особливостях успішного проходження цьогорічної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Зокрема, вона запросила всіх присутніх на зустрічі завітати на пробні безкоштовні тестування, які традиційно щонеділі протягом березня проходять у нашому виші. Участь у них дозволяє абітурієнтам не лише правильно оцінити рівень своєї підготовки до ЗНО, але й сприяє подоланню стресу під час складання офіційного зовнішнього незалежного оцінювання.
Викладач Торгового коледжу Вікторія Вагіс розповіла школярам про особливості навчання в коледжах ЗНУ та про можливість продовжити навчання на старших курсах ЗНУ після одержання диплома молодшого спеціаліста.
Також абітурієнти переглянули фільм, присвячений науковій та освітній роботі нашого вишу, його матеріально-технічній базі, навчанню та дозвіллю студентів. Крім того, усі учасники зустрічі отримали зошити з тестовими завдання з минулорічних тренінгів, завдяки яким зможуть краще уявити процедуру проходження ЗНО та зрозуміти, на які теми треба звернути особливу увагу під час підготовки до оцінювання знань.
За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, зустріч зі старшокласниками м. Марганець відбулася за ініціативи керівництва шкіл цього міста. Зокрема, абітурієнти прагли більше дізнатися про умови вступу на філологічний факультет та навчання на ньому. «Те, що керівництво навчальних закладів середньої ланки освіти з інших областей звертається до нашого вишу з проханням зустрітися з їхніми випускниками, переконливо свідчить по зростання популярності нашого вишу серед абітурієнтів. Це – заслуга всього колективу нашого університету, який став науковим та освітнім центром Запорізької області», – зазначає Юлія Анатоліївна.

Таміла Тарасенко

Схожі новини