Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортивне процвітання ЗНУ – у надійних руках

Спортивне процвітання ЗНУ – у надійних руках

18.03.2016 11:08 Все Факультети Фізичного виховання

18 березня святкує свій ювілей директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас – справжній ентузіаст своє справи, який залучає до кола тих, хто займається фізичною культурою та спортом, чималу кількість прихильників активного способу життя. Досвідчений керівник утримує і покращує високі показники наших спортсменів на різнорівневих змаганнях. До того ж, в університеті постійно піклуються про гарну фізичну форму й активність вишівців.

Під час святкування ювілею Михайла Івановича на його адресу від керівництва ВНЗ, колег, учнів та однодумців лунали щирі привітання й побажання зберегти своє завзяття, прагнення вдосконалювати світ, наполегливість і принциповість на довгі роки. Адже саме в поєднанні цих рис характеру – секрет успішної діяльності шановного іменинника. Михайло Іванович народився 18 березня 1956 року в м. Токмак Запорізької області. Він закінчив Запорізьку державну інженерну академію (тоді – Запорізький індустріальний інститут). Замолоду чимало уваги приділяв спортивним заняттям. Так, Михайло Протас – кандидат у майстри спорту з академічного веслування. Також він активно займався футболом. Серед його досягнень – підготовка багатьох дружніх спортивних матчів та змагань. Крім того, ювіляр є палким шанувальником гандболу (зараз він намагається не пропускати ігри запорізької збірної).
Захоплення спортом визначило і професійну діяльність ювіляра: у 80-90 рр. він обіймав посаду заступника директора спортивного комплексу “Мотор-Січ”. А з 2012 року став директором спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ.
Серед головних досягнень Михайла Івановича на цій відповідальній посаді можна назвати комплексні ремонти залів СОК. Варто відзначити, що саме на його пропозицію відновили традицію організації у виші студентських будівельних загонів, до яких увійшли кращі спортсмени-футзалівці.
До речі, важливою віхою у спортивному розвитку ВНЗ, за ініціативи ректора Миколи Фролова, було поновлення діяльності університетської команди з міні-футболу “Надія-ЗНУ”, якою опікується Михайло Іванович. Вона стала флагманом вітчизняного молодіжного футболу.
Саме за часів його керівництва виникла чудова традиція: проводити щорічні святкові Вечори спортивної слави, підбиваючи підсумки чергової спартакіади.
Як зазначив заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко, говорячи про іменинника, перш за все, хочеться відзначити його активність та ініціативність. Саме завдяки пропозиції Михайла Протаса у відкритті щорічної Спартакіади беруть активну участь представники ректорату, що дозволяє завдяки спорту об’єднати керівництво та студентство вишу. Його люблять і шанують колеги, до яких він завжди ставиться вимогливо, однак справедливо та з глибокою повагою.
Високо цінує шановного ювіляра і його сім’я. Так, його сини Антон і Павло вважають батька зразком для наслідування.
Колектив ЗНУ бажає Михайлу Івановичу щастя, радості та здоров’я на щодень, нових досягнень і перемог!