Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорювали реалізацію проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

У ЗНУ обговорювали реалізацію проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"

21.03.2016 11:51 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

18 березня на базі Наукового ресурсного центру зі сталого розвитку при Запорізькому національному університеті відбувся круглий стіл "Особливості реалізації ІІІ Фази Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду". У засіданні взяли участь проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, декан факультету соціології та управління ЗНУ Максим Лепський, а також координатори Проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ" по Запорізькій області.

Серед його учасників були і студенти Запорізького національного університету. Модератором виступала керівник Наукового ресурсного центру зі сталого розвитку, асистент кафедри соціології Вероніка Лаврік.
Учасники круглого столу обговорили питання щодо особливостей реалізації Проекту МРГ в Запорізькій області, роль Запорізького національного університету як ВНЗ-партнеру Проекту МРГ. Особливу увагу приділили аналізу розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОКів), техніко-інформаційних центрів (ТІЦів), а також здобуткам і перспективам в рамках реалізації проектів з енергоефективності. Учасники круглого столу мали можливість ознайомитися зі специфікою розробленої в Запорізькій області енергокарти та спробувати в роботі обладння мобільної лабораторії.

Факультет соціології та управління

Схожі новини