Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До міжнародного свята поезії у ЗНУ провели літературну перерву

До міжнародного свята поезії у ЗНУ провели літературну перерву

21.03.2016 14:34 Все Факультети Журналістики Філологічний Всесвітній день поезії літературна перерва

Вже понад 15 років поспіль 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. До цього свята студенти філологічного факультету та факультету журналістики провели поетичну перерву, під час якої декламували власні вірші та поезії, а також згадували творчість улюблених авторів.

Задля популяризації поетичної творчості класиків та сучасників студент філологічного факультету, заступник голови студради Андрій Лучишин й ініціював цей громадський захід. Під час великої перерви біля 2 навчального корпусу ЗНУ зібралися читці та поети –автори і представники Запорізького літературного об’єднання «Літсуп». Для студентської молоді, що зібралася на майданчику, вони презентували власні твори і своє світобачення, а також вірші вже відомих літературних класиків.
Серед учасників літературної перерви виступили студенти-філологи: Іван Лавринець, який прочитав авторські вірші («Ти невчасно від мене пішла») та твори Олексія Ніконова; Олександра Кухарь та Еля Конанчук представили власну творчість; Олександра Ємельянова приділила увагу улюбленій поетесі (Лесі Українка та її «Весна», «В катакомбах»). А от студентка факультету журналістики Катерина Ейхман не тільки пише вірші, а й керує (разом із головою студентської ради філологічного факультету Дмитром Покровою) студентським літературником «Формаліт», який діє у ЗНУ. До речі, сьогодні відбудеться чергове засідання його учасників.
Молоді поети також відзначають, що вони познайомилися на подібних літературниках і запрошують приєднатися до участі в них усіх охочих, кому не байдужа поезія. Адже тут можна не тільки послухати твори сучасників, а й презентувати власні поетичні доробки, поспілкуватися із однодумцями.

Олена Хлистун