Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ входять до редколегії міжнародного збірника наукових праць

Викладачі ЗНУ входять до редколегії міжнародного збірника наукових праць

21.03.2016 16:12 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології

Наукове інтернет-видання «Актуальні проблеми педагогіки, психології та професійної освіти» публікує результати наукових пошуків у сфері педагогіки, психології та фахової освіти у різних наукових галузях, висвітлює питання використання інноваційних технологій навчання, підвищення якості педагогічної діяльності. Важливе місце в ньому посідають дослідження, присвячені різним аспектам інклюзивного навчання, інтеграції осіб з особливими потребами в суспільство.

Головою редакційної колегії журналу є доктор психологічних наук, доцент кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності ЗНУ Євгеній Клопота, а до її складу входять декан факультету соціології та управління, доктор філософських наук, професор Максим Лепський та доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри акторської майстерності Галина Локарєва.
Журнал індексується у таких міжнародних наукометричних базах: РІНЦ, УІНЦ, Journals Index.net; Google Scholar; Research Bible; Polska Bibliografia Naukowa; Directory of Research Journals Indexing, Cosmos Impact Factor; General Impact factor; Open Aire; Sherpa/Romeo, Index Copernicus; Clobal Impact Factor.
Як зазначив Євгеній Клопота, в журналі можуть публікувати свої роботи викладачі ЗНУ, продемонструвавши власні наукові здобутки не лише на місцевому рівні, але й за кордоном.
Збірник виходить двічі на рік українською, російською та англійською мовами. Публікації приймаються до 1 червня та 1 грудня. Деталі – за посиланням http://journals.uran.ua/apppfo