Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти економічного факультету ЗНУ зустрілись із представником Запорізького титано-магнієвого комбінату

Студенти економічного факультету ЗНУ зустрілись із представником Запорізького титано-магнієвого комбінату

21.03.2016 16:14 Все Факультети Економічний Економфак працевлаштування

21 березня у рамках профорієнтаційних заходів на економічному факультеті ЗНУ відбулась зустріч студентів 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» з інженером з організації та нормування праці, економістом з планування цеху № 12 Запорізького титано-магнієвого комбінату (ЗТМК) Оленою Миколаївною Іванічкіною. Зустріч із майбутніми роботодавцями була організована відділом доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Так, зокрема, участь у зустрічі взяла провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, завдяки таким зустрічам у студентів є можливість проходження практики саме на ЗТМК. Крім того, вона відзначила, що ця зустріч – є платформою удосконалення співпраці з підприємствами щодо налагодження проходження практики студентами вишу.
На початку зустрічі представник Запорізького титано-магнієвого комбінату Олена Іванічкіна запропонувала студентам переглянути фільм про історію та особливості роботи комбінату – єдиного підприємства в Європі з виготовлення губчастого титану, який постачається в провідні країни світу, такі як США, Китай, Японія, Італія, Іспанія, Бразилія та інші. Завдяки цьому відео студенти мали змогу ознайомитись з всіма етапами і технологією виробництва магнію, чавуну і титану, а також можливостями використання титану у виробництві літаків, двигунів військових машин, космічних ракет, міжконтинентальних балістичних ракет, в автомобілебудуванні, хімічному виробництві та медицині (виготовлення протезів та медичних інструментів).
Крім того, Олена Миколаївна познайомила майбутніх фахівців-економістів з пропозиціями працевлаштування на підприємстві в якості економістів в управлінні та в цехах підприємства, наголосивши на перспективах розвитку цієї галузі виробництва, а також можливостях і перевагах творчої і активної молоді поповнити кадровий потенціал комбінату.
Також вона звернула увагу на нюанси та важливі критерії правильного складання резюме, перелік якостей, якими повинен володіти фахівець. Серед них: вміння працювати в колективі, творчий підхід до роботи, ініціативність, комунікабельність, стресостійкість, відкритість, відповідальність, вміння працювати з великими об’ємами інформації та інші.
Також вона розповіла про систему оплати праці, графік роботи, мотивацію працівників їх компанії – систему преміювання та штрафів і систему менеджменту якості, широкі можливості для професійного і особистого розвитку, організацію відпочинку працівників, втілення творчих ідей, талантів працівників в мистецтві, спорті, а також окремі моменти організації роботи.
Крім того, фахівець комбінату відповіла на низку запитань присутніх і окреслила моменти, пов’язані із проходженням практики студентами на підприємстві, наголосивши на перспективах і можливостях майбутнього працевлаштування.

Олена Переверзєва

Схожі новини