Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет соціології та управління провів «Соціологічну майстерню» в ліцеї «Перспектива»

Факультет соціології та управління провів «Соціологічну майстерню» в ліцеї «Перспектива»

21.03.2016 16:33 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

18 березня викладачі та студенти факультету соціології та управління провели майстер-клас щодо соціологічного аналізу візуалізованої інформації на прикладі сучасних екранізацій відомих казок: «Красуня та чудовисько», «Попелюшка».

Практична частина майстер-класу викликала зацікавлену активність ліцеїстів 9 – 11 класів, які здійснили та репрезентували власний аналіз казки. Соціологічний аналіз був спрямований на визначення типу соціальних відносин та взаємодії. Були визначені соціальні суб’єкти, їх потреби, інтереси, та мотивація. Здійснення аналізу засобів візуалізації базувалось на визначенні цільової аудиторії.
Після проведення тренінгу ліцеїсти та їх викладачі запропонували варіанти подальшої співпраці з факультетом соціології та управління. Пропозиції стосувались необхідності розробки більш деталізованих завдань тренінгу. Були запропоновані різноманітні формати майбутніх тренінгів на платформі «Соціологічної майстерні», зокрема, за участю учнів інших шкіл.

Факультет соціології та управління

Схожі новини