Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету взяли участь у виїзному семінарі

Представники історичного факультету взяли участь у виїзному семінарі

22.03.2016 10:54 Все Факультети Історичний Історичний факультет виїзний семінар кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Студенти та викладачі історичного факультету денної форми навчання взяли участь у виїзному семінарі на базі українського інституту вивчення Голокосту «Ткума» та музею «Пам'ять єврейського народу та Голокост в Україні» у м. Дніпропетровськ. Захід відбувся за ініціативи представників кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин ЗНУ, зокрема, її завідувачки Ольги Маклюк, а також за підтримки декана історичного факультету Володимира Мільчева. Модерував роботу виїзного семінару професор кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Олександр Давлєтов.

30 студентів спочатку відвідали різнопланову експозицію музею, що розташована в міському культурно-релігійному центрі м. Дніпропетровська «Менора». Також вони побували на засіданні Недільного університету. Там на них чекав показ документального фільму «За Ністрой» про події здійснення Голокосту румунами та німцями на українських землях у т. зв «Трансністрії» у 1941-1943 рр. всесвітньовідомого режисера Боріса Мафціфера та дискусійна бесіда з ним. Потім директор музею доктор Іван Щупак провів зі студентами ЗНУ цікаву гру-квест на виставці золотих «Годинніків, що бачили час». Переможці отримали призи - видання «Ткуми» - фотоальбоми присвячені Другій світовій війні на Україні. Та врешті-решт, у спеціально обладнаній аудиторії «Ткуми», професор Олександр Давлетов провів зі студентами ЗНУ семінарське заняття на тему «Режим «нового порядку» та Голокост в Україні в роки Другої світової війни».

Історичний факультет