Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Марія Ленок посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Студентка Марія Ленок посіла 3 місце на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

22.03.2016 11:57 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет всеукраїнська студентська олімпіада перемога

18-19 березня на базі Житомирського державного університету імені Івана Франка провели фінальне змагання Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у галузі: «Українська мова і література (у тому числі – методика викладання)». Запорізький національний університет під час інтелектуального змагання найкращих юних мовознавців та літературознавців представила студентка 3 курсу спеціальності «Українська мова і література» Марія Ленок. За результатами проведення олімпіади Марія отримала Диплом ІІІ ступеня. Також її наукову роботу «Реактуалізація образу козака-характерника в сучасній українській літературі» високо оцінили члени компетентного журі.

За словами самої Марії Ленок, це – її перша спроба участі в такому серйозному науковому заході. Хоча й до цього Марія активно брала участь в різнорівневих студентських наукових конференціях, у тому числі – в загальноуніверситетських науково-практичних конференціях студентів, аспірантів і молодих учених «Молода наука». Серед її наукових уподобань – дослідження сучасного вітчизняного літературного процесу, історичні та фантастичні образи й їхні сучасні інтерпретації, жіноча проза. Все це врахувала науковий керівник студентки – професор кафедри української літератури Валентина Кравченко – під час вибору теми роботи студентки.
За процедурою проведення всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, розвідки всіх його учасників спершу мали пройти анонімне рецензування. Під час цього етапу відбору конкурсна комісія позначала дослідження спеціальними шифрами, не вказуючи анкетні дані учасників змагання.
Потім найкращі роботи, у тому числі – й нашої студентки – вийшли до фіналу. Їхні автори завітали до Житомира, аби представити свої дослідження на розсуд компетентного журі та студентів із вітчизняних вишів. Кожен не лише презентував власну наукову роботу, але й мав поставити не менше ніж три запитання іншим учасникам секції – своїм опонентам. При цьому члени журі не втручалися в наукові дискусії, а лише уважно спостерігали й оцінювали вміння студентів аргументовано представляти результати своєї роботи, дотримуватися правил ведення наукової дискусії тощо.
Марія Ленок за результатами дводенного очного змагання-презентації набрала 22 бали із 25 можливих й отримала Диплом ІІІ ступеня й цінні подарунки.
Викладачі, співробітники та студенти філологічного факультету вітають Марію з вагомою перемогою й бажають сил й натхнення на шляху до нових наукових висот!

Філологічний факультет

Схожі новини