Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Театральний тиждень від факультету СПП

Театральний тиждень від факультету СПП

23.03.2016 14:52 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП театральне мистецтво

До Міжнародного дня театру у ЗНУ на факультеті соціальної педагогіки та психології розпочали святкування театрального тижня, ініціатором проведення якого виступили викладачі й студенти кафедри акторської майстерності. Стартував проект із Дня сценічної мови. Вже сьогодні у навчальному корпусі № 8 триватиме День хореографії та показ вистави «Аліса», завтра – день вокальної майстерності, а завершиться свято Театральним капусником в п’ятницю, 25 березня о 15 годині.

День сценічної мови та акторської майстерності зібрав на сцені навчального корпусу №8 талановитих студентів та їхніх наставників. Відкрила захід чаруючою декламацією поезії Гафта «Театр» четвертокурсниця Аліна Тотьмяніна.
Цікавий режисерський хід втілили організатори для показу фільму про кафедру акторської майстерності. Студенти всіх курсів вийшли на сцену та сіли колом, щоб насолодитися переглядом стрічки на великому екрані. До речі, працювали над фільмом студенти 4 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво»: Олексій Огаренко, Євген Козлов, Катерина Слатвінська.
Згодом ведучі – студент 2 курсу Марко Первухін та четвертокурсниця Анна Акішина відрекомендували присутнім учасників, які представили глядачам майстерність актора у своїх етюдах.
Юлія Прилуцька та Ольга Басько презентували етюд «Курка та равлик», Олександра Ященко – «Лінивець», Андрій Касьянов із Ольгою Басько – «Кіт та риба», Роман Капітанов, Елізабет Давідян, Дар’я Шахова, Юлія Мірошниченко – «Собача взаємодопомога». Уривок із твору «Театр» Новгородської декламував студент 2 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво» Роман Капітанов (сценічна мова).
Етюдом «Неандертальці» продовжили свято студенти 2 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво»: Роман Капітанов, Марко Первухін та Мікаел Хачибабян, демонструючи неперевершену майстерністьактора. Таланти в роботі над сценічною мовою змогли оцінити глядачі й у творі «Крила» (Іван Драч), який виконала Ганна Слоковенко. «Самотність» Роберта Рождєственського подарувала залу Анна Акішина (студентка 4 курсу напряму підготовки «Театральне мистецтво»; сценічна мова).
А ось в рамках курсу «Основи сценічного бою та фехтування», який опановують студенти під час навчання, сценічний бій із вистави Вільяма Шекспіра «Ромео та Джульєтта» представили студенти 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» Євген Славінський та Олексій Блінов.
Автентичну й влучну гумореску «Як мій кум був моржем» продекламував Ростислав Анасійчук (5 курс, сценічна мова). А уривок із п’єси Михайла Кропивницького «По ревізії» поставили студенти 5 курсу спеціальності «Театральне мистецтво» - Олексій Блінов, Аліна Церпицька, Іван Острівний, Олександра Неборак (в рамках курсу «Майстерність актора»).
Наостанок викладачі та студенти щиро подякували глядачам за їхні гучні оплески та неабияку підтримку, та нагадали, що чекають охочих долучитися до Театрального тижня під час Дня хореографії, вокальної майстерності. Проведення підсумкового Театрального капусника анонсували на п’ятницю, 25 березня, на 15 годину.

Марія Канцелярист, Тетяна Шкута