Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представник економічного факультету ЗНУ взяв участь у круглому столі з питань земельної реформи

21.03.2016 16:08 Все Факультети Економічний

15 березня в Національній академії аграрних наук України відбувся круглий стіл «25 років земельної реформи: задуми, здобутки, проблеми завершення». До участі у роботі круглого столу були запрошені народні депутати, безпосередні керівники та учасники реформування земельних відносин, колишні голови Державного комітету земельних ресурсів, а також вчені, директори Інститутів системи НААН та працівники громадських землевпорядних організацій.

До числа запрошених увійшов і наший д.е.н., професор, академік НААН Бабміндра Дмитро Іванович, який зазначив, що питання землі для української держави – це ключове питання її незалежності, а аграрна наука – невід’ємна умова успішного сільськогосподарського виробництва. Також він підкреслив, що наукове та кадрове забезпечення економічної реформи повинне включати в себе наступні критерії: децентралізація владних повноважень; формування об’єднаних територіальних громад; рентні платежі; грошова оцінка вартості природних ресурсів, в тому числі землі; вдосконалення законодавства в частині створення робочих місць шляхом проведення інноваційно-інвестиційної політики розвитку економіки України.
Наприкінці зустрічі було вирішено створити робочу групу з опрацювання питань завершення земельної реформи, на чолі з Леонідом Новаковським, до складу якої був включений д.е.н., професор Дмитро Бабміндра.