Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутнім абітурієнтам ЗНУ презентували кафедру хімії

Майбутнім абітурієнтам ЗНУ презентували кафедру хімії

24.03.2016 10:52 Все Факультети Біологічний Біофак Кращий знавець хімії

23 березня на біологічному факультеті Запорізького національного університету в рамках щорічного дня кафедри хімії для майбутніх абітурієнтів провели презентацію кафедри. Участь у цьому заході взяли випускники, студенти старших курсів факультету спеціальності «Хімія» та професорсько-викладацький склад кафедри.

На початку зустрічі гостей привітав завідувач кафедри хімії біологічного факультету доктор біологічних наук, професор Олександр Бражко. Він презентував учасникам заходу кафедру хімії, її професорсько-викладацький склад, освітні програми, спеціальності і професійні спрямування. Також він нагадав майбутнім абітурієнтам про підготовчі курси в ЗНУ та важливість підготовки до складання ЗНО з хімії.
Про професійне спрямування «Біоорганічна хімія» розповів випускникам кандидат біологічних наук, доцент кафедри хімії ЗНУ Михайло Завгородній. Він познайомив гостей з можливостями сучасних комп’ютерних програм, за допомогою яких працюють науковці, презентував хімічний лабораторний посуд, призначений для хімічних дослідів, розповів про науково-практичні зв’язки з провідними центрами хімічної науки України, про перспективи роботи випускників факультету у відомих наукових українських лабораторіях, а також про створення нових лікарських засобів, комп’ютерне моделювання молекул та інше.
Також майбутніх абітурієнтів познайомили з професійним спрямуванням «Аналітична хімія». Кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії ЗНУ Ольга Луганська відзначила важливість цього фаху, наголосивши на можливостях випускників цього профілю успішно себе реалізувати і працювати в дослідницьких хімічних, екологічних лабораторіях різних підприємств як Запоріжжя, так і України.
Під час зустрічі студенти старших курсів біологічного факультету, які навчаються за професійним спрямуванням «Аналітична хімія» Владислав Кириченко та Данило Борисенко, поділились з гостями своїм досвідом стажування в Болгарії за програмою «Electra». Вони розповіли, що необхідно для навчання за кордоном за різними академічними програмами, а також про культуру Болгарії, свої враження та свій вибір фаху.
У свою чергу, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії ЗНУ Наталія Лашко розповіла про професійне спрямування «Харчова хімія», особливості проходження практики студентами та переваги навчання за цим фахом.
Крім того, студенти підготували для гостей доповідь і презентацію про відомих нобелівських лауреатів в галузі «Хімія».

Олена Переверзєва