Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 150 запорізьких школярів грали у «Що? Де? Коли?» на економічному факультеті ЗНУ

150 запорізьких школярів грали у «Що? Де? Коли?» на економічному факультеті ЗНУ

24.03.2016 14:45 Все Факультети Економічний Економічний факультет інтелектуальне змагання

23 березня у стінах Запорізького національного університету відбулися традиційні щорічні шості інтелектуальні ігри «Що? Де? Коли?», підготовлені спеціально для учнів навчальних закладів середньої ланки м. Запоріжжя. Організували змагання представники НТСА економічного факультету під керівництвом Герміне Багдасарян. Загалом до участі в заході долучилися 27 команд, а це - близько 150 школярів міста.

На заході були присутні декан економічного факультету Алла Череп та заступник декана з наукової роботи Юлія Шевченко.
На початку заходу декан Алла Череп привітала учасників заходу, подякувала організаторам ігор за високий рівень підготовки та керівникам учнів за підтримку своїх вихованців у бажанні проявити свій інтелект. Також Алла Василівна запросила усіх вступати на економічний факультет Запорізького національного університету.
Ведучим гри виступив студент 1 курсу Павло Бондарук. Він пояснив учасникам правила: «Змагання складатимуться з 2 етапів, в кожному з яких вам буде запропоновано відповісти на 10 запитань. Кожне питання оцінюватиметься певною кількістю балів, в залежності від складності. Тематика запитань буде найрізноманітнішою. На відповіді відводиться 2 хвилини. Ви підіймаєте бланки з відповідями високо, щоб наші «ластівки» (студентки) їх бачили та швидко зібрали. Якщо хтось із учасників користуватиметься електронними приладами, команда буде дискваліфікована». Ведучий зачитував запитання і вони одночасно відображалися на великому екрані, що давало змогу учням ще раз з ними ознайомитися.
До складу лічильної комісії увійшли студенти економічного факультету 3 курсу Аліна Сардак і Дар’я Пєнзєва, 2 курсу – Владислав Конєв і 5 курсу – Майя Оніщенко. Вони стежили за дотриманням правил гри та вираховували правильні чи неправильні відповіді надали команди.
За результатами проведеного змагання переможцями стали:
1 місце – команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ «Бригада» (11 правильних відповідей, 192 бали);
2 місце – команда ЗОШ № 7 м. Запоріжжя «Васины школьницы» (10 відповідей, 170 балів);
3 місце – команда ЗОШ № 12 м. Запоріжжя «Dead dynasty» (10 відповідей, 158 балів). Усі учасники гри отримали подарунки від Запорізького національного університету й економічного факультету – грамоти, канцелярське приладдя та ювілейну книгу ЗНУ.

Ксенія Сухаренко