Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент економічного факультету Ярослав Вовк – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студент економічного факультету Ярослав Вовк – серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

25.03.2016 14:53 Все Факультети Економічний Економічний факультет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт перемога

Нещодавно на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця провели ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці». Студент економічного факультету Ярослав Вовк гідно представив Запорізький національний університет на цьому престижному загальноукраїнському змаганні між юними науковцями.

Нагадаємо, що конкурс традиційно тривав у два етапи. Під час першого члени компетентного журі відібрали найкращі письмові роботи, які надійшли на адресу вишу-організатору від представників повідних вищих навчальних закладів України. У ІІ турі ті зі студентів, чиї наукові дослідження справили найкраще враження на членів експертної комісії, зібралися разом до Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Перед ними стояло завдання презентувати свої наукові розвідки, продемонструвати вміння вести академічні дискусії тощо.
Ярослава Вовка відзначили Дипломом ІІІ ступеня у секції «Управління персоналом та економіки праці». Його наукова робота «Рейтингування працівників цехів підприємства по системі 5С» (науковий керівник – декан економічного факультету, професор Алла Череп) викликала схвалення в членів компетентного журі та зацікавлення серед інших учасників конкурсу.
Нагадаємо, що це – не перша перемога Ярослава Вовка в науковій галузі. Так, минулого року він став стипендіатом програми «Завтра. Ua» Фонду ім. В. Пінчука – одним із трьох у нашому університеті. А в 2014 році – отримав Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці».
Колектив економічного факультету вітає Ярослава з черговою перемогою на шляху до побудови наукової кар’єри та бажає сил і натхнення!

Таміла Тарасенко

Схожі новини