Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та школярі разом обговорили проблеми використання водного ресурсу в народному господарстві

Студенти та школярі разом обговорили проблеми використання водного ресурсу в народному господарстві

25.03.2016 15:03 Все Факультети Біологічний біологічний факультет круглий стіл навчання профорієнтаційна діяльність

На біологічному факультеті Запорізького національного університету триває низка заходів, присвячених Дню факультету, який відзначатимуть 1 квітня. Так, 24 березня представники кафедри загальної та прикладної екології і зоології провели традиційний круглий стіл до Всесвітнього дня водних ресурсів. У заході взяли участь студенти 2-4 курсів та магістратури спеціальності «Екологія та збалансоване природокористування» і викладачі кафедри загальної та прикладної екології і зоології. Крім того, на засідання круглого столу завітали учні Запорізького навчально-виховного комплексу № 20 екологічного профілю, Запорізького технічного ліцею та Запорізької гімназії № 8.

На початку заходу декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик подякувала його організаторам, учасникам і гостям за те, що вони займають активну позицію та не залишаються байдужими до екологічних проблем, які на сьогодні набувають особливості актуальності. Вона висловила сподівання, що старшокласники під час своїх відвідин університету дізнаються багато цікавого й корисного. Також Людмила Олександрівна розповіла школярам про особливості навчання на спеціальностях біологічного факультету й про перспективи, які відкриваються перед його випускниками.
Відповідальна за проведення, старший викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Позмогова та доцент цієї кафедри Наталія Капелюш звернулися до запорізьких старшокласників із подякою, що ті під час підготовки до ЗНО знайшли час завітати до нашого університету.
Ведуча заходу – студентка 2 курсу Вікторія Бідник – нагадала присутнім на заході про важливість у житті всього живого водного ресурсу. Вікторії також наголосила, що проблеми, пов’язані із вичерпністю цього ресурсу, постають перед людством все гостріше. Адже протягом ХХ століття кількість населення Землі зросла втричі, а споживання води – у 7 разів. Саме тому організатори заходу обрали його темою «Воду в народному господарстві».
Спікер заходу, тетьокурсниця Ілона Барзова обрала темою свого виступу «Використання води у народному господарстві, сучасний стан і головні проблеми водних ресурсів України». Студентка 3 курсу Ангеліна Гайдук висвітлила в доповіді «Регіональні проблеми водних ресурсів м. Запоріжжя і шляхи їх вирішення». Магістрантка Оксана Камєнова розглянула «Окисно-відновний показник як індикатор якості води». Неабиякий інтерес у присутніх викликав виступ четвертокурсниці Марини Джос, присвячений темі: «Новини науки. Вода на Марсі». Студенти та школярі активно долучилися до обговорення доповідей. Їх зацікавили як проблеми, висвітлені у виступах, так і можливі шляхи їхнього вирішення.
Після завершення засідання круглого столу на гостей університету чекала екскурсія до Зоологічного музею. Експозиція цього музею – різноманітні опудала тварин і птахів, унікальні колекції комах і пташиних яєць тощо – справила величезне враження на гостей університету. Їм дуже сподобалась екскурсія, яку для них влаштував директор музею Олександр Коротя. Старшокласники висловили сподівання, що незабаром знову зустрінуться із представниками біологічного факультету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини