Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ можуть скористатися послугами відомих інтернет-платформ наукових видань

29.03.2016 10:44 Наукова бібліотека наука міжнародна діяльність

Протягом місяця (23 березня-23 квітня) у рамках проекту «Електронна бібліотека України: створення Центрів знань в університетах України „ELibUkr”» відкрито тестовий доступ до платформ «PressReader» і «SAGE», яким можуть скористатися будь-які представники колективу нашого вишу - студенти, викладачі чи співробітники. Це стало можливо внаслідок участі Запорізького національного університету в проекті «ELibUkr».

Нагадаємо, що контент «SAGE Premier» нараховує близько 700 наукових рецензованих журналів, що видаються академічними і професійними асоціаціями, і 500 000 статей, опублікованих із 1999 року. Колекція охоплює широкий спектр предметів, зокрема, оприлюднені дослідження пов’язані з бізнесом, гуманітарними, суспільними і точними науками, технологіями, медициною. Більше 60% видань входять у «Thomson Reuters Journal Citation Reports (JCR)».
Доступ до цієї платформи можливий в локальній мережі університету та з веб-сторінки Наукової бібліотеки (http://online.sagepub.com/browse/by/title)
Платформа «PressReader» (до 2013 року – «LibraryPressReader») містить цифрові копії понад 5 000 найменувань газет та журналів. На ресурсі представлена преса зі 100 країн світу 60 мовами. Портал поновлюється щоденно. Його газети представлені як у традиційному форматі та розмірі з повним змістом, так і в оптимальному для читання з екрану режимі SmartFlow.
Доступ: в локальній мережі університету та з веб-сторінки наукової бібліотеки (http://www.pressreader.com/oldbrowser)
Колектив Наукової бібліотеки ЗНУ просить звернути особливу увагу на те, що доступ в тестовому форматі до цих ресурсів можливий лише з локальної мережі Запорізького національного університету та із залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (навчальний корпус № 2, ауд. 126).
За консультацією звертайтеся до координатора проекту, директора Наукової бібліотеки Валентини Герасимової (навчальний корпус №2, ауд. 215) або за телефонами: 228-75-88, 14-14, e-mail: lib@znu.edu.ua

Наукова бібліотека ЗНУ