Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент юридичного факультету долучився до роботи київської Школи з регулювання офшорних відносин

Студент юридичного факультету долучився до роботи київської Школи з регулювання офшорних відносин

24.03.2016 10:52 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Школа з регулювання офшорних відносин навчання

20 березня в м. Київ на базі бізнес-центру «Кубік» провели засідання Школи з регулювання офшорних відносин. Запорізький національний університет на заході представляв третьокурсник юридичного факультету Владислав Бандровський.

На початку роботи Школи перед її учасниками виступив керуючий юрист юридичної фірми «Golaw» Максим Лебедєв, який висвітлив питання механізмів управління офшорними компаніями. Наступний спікер – партнер адвокатського об’єднання «IMGPartners» Леся Каспрук – розповіла учасникам заходу про зміни в системі міжнародного податкового планування. Також вона детально розглянула особливості податкових ризиків в офшорній діяльності. Ще одним експертом Школи став професор Академії адвокатури України, директор юридичної компанії «B&C» Олександр Гарагонич. Пан Олександр розповів про правові аспекти інвестування за участю офшорних компаній. Його виступ викликав неабияке зацікавлення у слухачів. Наступним спікером була партнер адвокатського об’єднання «Juscutum» Лана Голян, яка розповіла про переваги і недоліки використання офшорів. Завершила робота Школи виступом керуючого партнера юридичної фірми «Лавринович і Партнери» Максима Лавриновича. Він поділився з аудиторією порадами щодо вибору офшорних інструментів та найбільш вигідних юрисдикцій для його ведення.
Організаційний комітет подякував експертам за участь. Також вони висловили сподівання, що учасникам Школа з регулювання офшорних відносин запам'ятається надовго, а знання та натхнення, які вони змогли отримати, стануть корисними в майбутній практичній діяльності.
Студент ЗНУ Владислав Бандровський стверджує, що дуже задоволений участю в роботі цієї Школи, адже здобуті знання та знайомства з колегами обов’язково знадобляться йому в майбутньому.

Юридичний факультет

Схожі новини