Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету посіла 2 місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

30.03.2016 10:56 Все Факультети Економічний Економічний факультет

23 березня у Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся ІІ етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук у галузі науки «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» 2015/16 навчального року. Студентка економічного факультету ЗНУ Олена Дядюн посіла у ньому 2 місце.

За результатами I етапу галузевою конкурсною комісією було визначено 40 найкращих робіт, автори яких і були запрошені на підсумкову науково-практичну конференцію для презентації та захисту своїх наукових напрацювань. У другому етапі взяли учать студенти 33-х вищих навчальних закладів з 21 міста України.
На урочистому відкритті з вітальним словом виступила проректор з наукової роботи Київського національного торговельно-економічного університету, д.е.н., професор Світлана Мельниченко, а також завідувач кафедри фінансового аудиту д. е. н., професор Сергій Бардаш та завідувач кафедри бухгалтерського обліку д. е. н., професор Валерія Сопко. Вони побажали всім учасникам успіхів, цікавої та продуктивної участі у конференції. Під час відкриття також була представлена інформація щодо критеріїв оцінки наукових праць.
Презентація та захист студентами наукових робіт відбувалися у чотирьох секційних засіданнях, розподіл на які відбувся за допомогою жеребкування. Секційні засідання були проведені за участю членів галузевої комісії – відомих докторів та професорів провідних вищих навчальних закладів України. Автори наукових робіт продемонстрували глибокі теоретико-методичні знання з обліку, аналізу та аудиту і вміння знаходити неординарний підхід до вирішення актуальних наукових проблем. Кожна з представлених робіт викликала глибокий інтерес та жваві дискусії як з боку комісії, так і всіх учасників.
Після завершення секційних засідань всі учасники науково-практичної конференції отримали можливість краще ознайомитися з Київським національним торговельно-економічним університетом під час екскурсії, проведеної представниками ради студентського самоврядування факультету обліку, аудиту та інформаційних систем. На урочистому засіданні закриття науково-практичної конференції та підбиття підсумків Конкурсу виступив декан факультету обліку, аудиту та інформаційних систем к.т.н., доцент Олександр Харченко, який подякував учасникам за цікаві наукові доповіді та спільно з заступником директора редакції газети «Все про бухгалтерський облік» Інною Рябчук вручив дипломи, сертифікати та подяки.
За результатами Конкурсу, дипломом ІІ ступеня була нагороджена студентка I курсу магістратури економічного факультету Запорізького національного університету Олена Дядюн за наукову роботу «Інтелектуальний капітал: методичні аспекти відображення в обліку та звітності». Наукові керівники призерки – д.е.н., професор кафедри обліку та аудиту Неля Проскуріна та д.е.н., завідувач кафедри обліку та аудиту Надія Шмиголь.
У своїй роботі студентка розглянула поняття інтелектуального капіталу з обліково-аналітичних позицій. У дослідженні обґрунтовано власний підхід щодо шляхів відображення інтелектуальних ресурсів у бухгалтерському обліку та звітності вітчизняних підприємств, запропоновано форму зовнішнього Звіту про інтелектуальний капітал. Наукове дослідження викликало активну дискусію та отримало високу оцінку з боку членів конкурсної комісії.
Участь у конференції - це чудова нагода продемонструвати власні наукові здобутки та відчути себе справжнім учасником наукового життя нашої країни. Знайомство з іншими студентами, які є представниками найкращих ВНЗ України, та їхніми науковими працями допомагає отримати додатковий досвід та побачити креативні підходи до вирішення складних наукових проблем. Конференція засвідчує, що студенти нашої країни є активними, цілеспрямованими та готовими до наукових пошуків та нових відкриттів. Проведення таких конкурсів якнайкраще допомагає формувати власну наукову позицію, активно відстоювати її, а також отримувати багато нових вражень та позитивних емоцій.
Вітаємо Олену, Нелю Миколаївну та Надію Миколаївну з чудовими результатами та бажаємо нових наукових здобутків!

Економічний факультет