Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступники із смт. Веселе побували на екскурсії Запорізьким національним університетом

Вступники із смт. Веселе побували на екскурсії Запорізьким національним університетом

30.03.2016 11:00 ЗНУ відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч

Чергова зустріч з учнями, організована фахівцями відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, відбулася 29 березня. Цього разу до нашого вишу завітали 25 учнів 10-11 класів у супроводі вчителів загальноосвітньої школи смт. Веселе Веселівського району Запорізької області. Зустріли їх проректор з наукової роботи ЗНУ Генадій Васильчук, керівник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська та фахівець цього підрозділу Ірина Зобова.

Від імені керівництва вишу привітав гостей і наголосив на важливості цієї зустрічі, яка має допомогти випускникам і майбутнім абітурієнтам успішно вступити до обраного вищого навчального закладу, проректор з наукової роботи Генадій Васильчук. Також він відзначив, що цьогорічна вступна кампанія відбуватиметься зі змінами у нормативній базі та реформуванні освітнього простору. Тому керівництво ЗНУ започаткувало такі інформаційно-консультативні зустрічі для детального пояснення всіх особливостей процедури вступної кампанії.
Юлія Паскевська розповіла учасникам зустрічі про діяльність нашого університету та можливості, які відкриває перед ними навчання у ЗНУ. Вона нагадала учням про пробні тренінги із ЗНО від Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти, які розпочнуться у ЗНУ вже 2 квітня, і запросила випускників до участі в них. Юлія Анатоліївна зауважила, що за допомогою пробних тренінгів школярі повинні підготуватися до проходження ЗНО: психологічно, змістовно та процедурно, а також визначитись, над чим треба попрацювати, готуючись до основної сесії тестувань. Під час зустрічі абітурієнти цікавилися умовами вступу для пільгових категорій, кількістю бюджетних місць, пріоритетністю при обранні вишів тощо.
Після завершення основної частини зустрічі гості Запорізького національного мали змогу познайомитися з університетом та відвідати Зоологічний музей ЗНУ, виставку світлин фотокореспондента прес-центру ЗНУ Василя Биченка, Спортивно-оздоровчий комплекс та його спортивні зали, навчальні корпуси, гуртожитки тощо. Увазі майбутніх абітурієнтів представили матеріальну базу університету, технічне оснащення, аудиторний фонд тощо. Відвідали гості й «візитівки» нашого вишу – «Пам’ятник підкові» та «Дерево бажання».
Після завершення екскурсії учні отримали інформаційно-роздатковий матеріал про особливості діяльності та вступу до нашого вишу. Також їм вручили зошити із завданнями з пробних тестувань зовнішнього незалежного оцінювання.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини