Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі юридичного факультету увійшли до складу оргкомітету I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

31.03.2016 12:01 Все Факультети Юридичний ЗНУ юридичний факультет конкурс

Організаторами щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» виступають представники Департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації. Цього року до складу організаційного комітету (журі конкурсу) увійшли викладачі юридичного факультету Запорізького національного університету: декан, д.ю.н., проф., Заслужений юрист України Тетяна Коломоєць, д.ю.н., доц., заступник декана з наукової роботи Павло Лютіков та д.ю.н., доц., ст. викладач кафедри конституційного та трудового права Наталя Верлос.

Конкурс передбачає дві номінації – «Кращий керівник» і «Кращий спеціаліст». Проходитиме він у три тури. Участь у 1 турі цього року беруть 16 держслужбовців, двоє з яких є випускниками юридичного факультету Запорізького національного університету. Членами організаційного комітету, в тому числі викладачами нашого вишу, розроблено тестові завдання різної тематики: етика державного службовця, державне управління, антикорупційне законодавство, комп’ютерна грамотність, володіння державною мовою та інші. У першому турі конкурсанти матимуть пройти ці тестування, пройти співбесіду з членами журі на знання питань державної служби, а також продемонструвати ораторське мистецтво й уміння володіти увагою аудиторії під час публічного виступу в рамках тематичних круглих столів.
1 тур має закінчитися до кінця квітня. За його результатами до участі в 2 турі (травень-червень 2016 року) буде відібрано 4 кандидатури. Вони матимуть підготувати творчі роботи, презентувати свою професійну діяльність та взяти участь у ділових іграх. У червні будуть відомі імена 2 переможців (кожен у своїй номінації), які захищатимуть честь Запорізької області у 3 Всеукраїнському турі на базі Національного агентства України з питань державної служби (м Київ).
Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць відзначає, що проблематика таких конкурсів є дуже важливою для сьогоднішніх студентів-правників. Участь викладачів у цьому заході надасть їм нового досвіду та партнерів, допоможе розширити бази практик для студентів, вдосконалити навчальну програму з урахуванням нових знань і виробити методичні рекомендації по роботі з антикорупційним законодавством.
Викладачі юридичного факультету мають на меті створити пробну тестову базу на знання юриспруденції для усіх охочих перевірити свій рівень знань. Особливо корисною стане така база для студентів, що планують вступати на спеціальність «Державна служба».
Також ця тестова база стане в нагоді у практичній діяльності студентам і викладачам юридичного факультету ЗНУ та працівникам його підрозділів.

Ксенія Сухаренко