Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ПАТ «Запоріжсталь» провели логіко-математичне тестування для старшокурсників математичного та фізичного факультетів ЗНУ

31.03.2016 12:05 Все Факультети Математичний Тестування випускників

30 березня на базі ЗНУ для випускників математичного та фізичного факультетів було організовано логіко-математичне тестування для виявлення потенційних претендентів для працевлаштування на ПАТ «Запоріжсталь», організоване представниками відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ.

У нашому виші докладається чимало зусиль не тільки для забезпечення студентства фаховими знаннями і навичками, але і для успішного працевлаштування студентів на провідних підприємствах нашого міста. В цьому сенсі співпраця з провідним металургійним підприємством нашого міста ПАТ «Запоріжсталлю» є дуже важливою.
Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, під керівництвом якої і був проведений цей захід, відзначила важливість інноваційних форм співпраці з потенційними роботодавцями, наприклад, таких як логіко-математичне тестування від ПАТ «Запоріжсталь».
Зважаючи на те, що підприємство оновлює свій кадровий склад і шукає талановитих і креативних людей, які зможуть розвивати виробництво, відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування всіляко сприяє випускникам ЗНУ зарекомендувати, реалізувати себе за фахом та знайти роботу.
На захід також завітали провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна, фахівець цього відділу Ірина Зобова, заступник декана з профорієнтаційної роботи математичного факультету Геннадій Циммерман та декан фізичного факультету Віталій Горбенко. Так, в рамках такої форми роботи відділу до нашого вишу завітав менеджер відділу безперервного удосконалення ПАТ «Запоріжсталь» Андрій Бражніков. Він зустрівся з випускниками математичного і фізичного факультетів аби провести тестування та анкетування випускників математичного факультету, за результатами якого найталановитіші з них будуть запрошені на співбесіду. У перспективі вони зможуть пройти стажування на комбінаті та бути працевлаштованими на цьому підприємстві в різних підрозділах.
Під час анкетування випускники залишили загальну інформацію про себе, відповіли на запитання, які стосуються рівня володіння іноземними мовами та комп’ютерними програмами. Виконуючи завдання тестів, випускники мали протягом півгодини вирішити десять математико-логічних задач, не користуючись калькуляторами й мобільними телефонами.
Представник «Запоріжсталі» також підкреслив, що їхнє підприємство зацікавлене у молодих і талановитих співробітниках в галузі економічного та статистичного аналізу, які спрямують свої зусилля на розвиток виробництва та підвищення ефективності його роботи, удосконалюючи виробництво на основі аналітичних даних. Головне, на думку гостя, бажання розвиватись та самоудосконалюватись.
Під час спілкування з випускниками Андрій Бражніков розповів також про діяльність відділу безперервного удосконалення комбінату, який займається розробкою і впровадженням новітніх технологій і практик у виробництво. А також пояснив перспективи, які матимуть нинішні випускники за умов вдалого проходження тестування та розповів про широкі можливості кар’єрного росту додаткового навчання за рахунок підприємства.
Варто зазначити, що наступна подібна зустріч з випускниками відбудеться на економічному факультеті ЗНУ.

Олена Переверзєва