Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ підбили підсумки місяця факультету, присвяченого його 15-річчю

На ФСУ підбили підсумки місяця факультету, присвяченого його 15-річчю

31.03.2016 15:07 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління місячник

Вчора на факультеті соціології та управління ЗНУ відбувся звітний гала-концерт, присвячений завершенню традиційного місяця ФСУ. Під час зустрічі голови усіх секторів, які діють на цьому факультеті, презентували результати своєї діяльності та відзначили подяками найактивніших організаторів і учасників різноманітних студентських подій.

Окрім представників студентського активу та самоврядування участь у звітній зустрічі також взяли декан ФСУ, професор Максим Лепський і його заступник з виховної роботи, доцент Ганна Бойко. Учасників та гостей вечора із успішним завершенням студентського марафону привітали декан і ведучі Надія Квітка та Владислав Омельянченко. Зокрема, Максим Анатолійович відзначив креативність підходу студентів у вирішенні головних завдань і той високий стандарт, який витримали організатори молодіжних заходів. Він також побажав ініціаторам успіхів, натхнення і створення нових проектів.
За цей короткий період була організована і проведена активістами різних секторів ФСУ ціла низка студентських культурно-масових, наукових та виховних заходів. Про це розповіли голови секторів: Софія Марченко (голова студради ФСУ), Надія Квітка (сектор зовнішніх зв’язків), Юлія Юргіна (Запорізьке відділення Федерації дебатів України), Андрій Фінько (спортивний сектор), Руслана Діхтяренко (НТСАДМВ ФСУ), Марія Пересипко (інформаційний сектор), Антон Назаренко (навчальний сектор), Нателла Недавня (волонтерський сектор «Студентське серце»), Едуард Бойко (профспілковий сектор), Ольга Литвин (сектор соціологічних досліджень) та Юлія Ланг (культмасовий сектор). Головним завданням усіх студентських секторів було створити нову ідею і реалізувати її у тій чи іншій формі, з чим, як бачимо, успішно впоралися учасники цьогорічного місяця ФСУ. Найактивніші ініціатори та учасники заходів були відзначені подяками, які вручили їм голови секторів.
Так, Юлія Юргіна звітувала про організацію і проведення заходу нового формату у рамках зустрічей Дебатного клубу. За участю представників ФСУ та очолюваного нею Запорізького відділення Федерації дебатів України відбулася ділова гра, у якій були задіяні не тільки студенти, а й викладачі ФСУ – професори кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко та Олександр Краснокутський.
Головними подіями, які організував спортивний сектор, стали пейнтбольні ігри для студентів та викладачів, волейбольні та футбольні змагання. У рамках роботи наукового сектору відбулося засідання «Світового кафе», де у форматі ділової гри вирішувалися проблемні питання у розділі організації позанавчальної роботи на факультеті.
Представники інформаційного сектору розповіли про започаткування цілої низки заходів за участі нового складу цього сектору: створення нових груп у соціальних мережах, новинного напряму – ФСУ-ТБ, бренда FSUstyle, організація рекламної кампанії у ході підготовки до головної студентської вечірки тощо.
Волонтерський сектор «Студентське серце», у свою чергу, провів ряд заходів: благодійний ярмарок «Масляна» та «Караоке на ФСУ», збирав кошти для лікування хворої дитини, брав участь у міських та обласних благодійних заходах, а також у рамках акції «П’ять кроків до життя» разом із студентами ЕПК ЗНУ проводив навчання дітей – вихованців інтернатів. У рамках роботи профспілкового студентського сектору відбувся масовий культпохід до Запорізького обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Г. Магара, де 60 студентів ФСУ переглянули виставу «Одруження» (за М. Гоголем). А представники сектору соціологічних досліджень минулого місяця організували поїздки студентів у селищні та сільські громади – у рамках проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Результати цих досліджень будуть реалізовуватися у діяльності Наукового ресурсного Центру зі сталого розвитку ЗНУ та практичній роботі із місцевими громадами. Культурно-розважальні заходи до Дня народження факультету організували й представники культмасового сектору (музична перерва разом із Центром культури ЗНУ, студентська вечірка, яка відбудеться 31 березня). Надія Квітка повідомила також про започаткування нового проекту на факультеті – «New power», який здійснюється спільно із запорізьким осередком ВМГО «Фундація Регіональних Ініціатив» і має на меті проведення тренінгів з формування ініціативних команд.
Насамкінець голова Студентської ради ФСУ Софія Марченко висловила подяку усім присутнім, ініціаторам і активним учасникам факультетських подій, а також вручила подяки головам і активістам студентських секторів. Окрім того, вона нагадала, що студентські заходи тривають і запросила долучатися до підготовки до «Студентської весни – 2016», яка відбудеться вже на початку квітня у ЗНУ.
Як виявилося, завершення місячника заходів ФСУ насправді стало не підсумковим етапом у розвитку студентських ініціатив, а навпаки – початком нових і перспективних заходів, які народилися під час виконання поставлених перед студентством завдань і які матимуть своє логічне продовження у низці добрих традицій факультету. А сам захід завершився загальним дружним вітанням і спільною фотосесією. Солодкою винагородою для усіх учасників зібрання став смачний торт. Насамкінець усіх присутніх на зібранні та їхніх друзів запросили відсвяткувати завершення місячника студентською вечіркою «Ювілей нашої бабусі», що присвячена 15-річчю факультету соціології та управління.

Олена Хлистун

Схожі новини