Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Дар’я Пєнзєва – серед кращих знавців економіки природокористування

Студентка економічного факультету Дар’я Пєнзєва – серед кращих знавців економіки природокористування

01.04.2016 09:38 Все Факультети Економічний Економічний факультет Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

29 березня в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за темою «Економіка природокористування і охорона навколишнього середовища». Участь у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт взяли 20 учасників із провідних вищих навчальних закладів. Серед них – студентка 3 курсу економічного факультету Запорізького національного університету Дар’я Пєнзєва, яка отримала Диплом ІІІ ступеня.

Презентація та захист студентами наукових робіт відбувались у чотирьох секційних засіданнях. Автори наукових робіт продемонстрували глибокі теоретико-методичні знання з економіки, екології, природокористуванню та, перш за все, вміння знаходити неординарний підхід до вирішення актуальних наукових проблем. Кожна з представлених робіт викликала інтерес та жваві дискусії як з боку комісії, так і всіх учасників.
Учасники гідно представили свої наукові роботи, підготувавши цікаві, ґрунтовні доповіді. Під науковим керівництвом кандидата економічних наук, доцента кафедри управління персоналом та економіка праці Олександра Черепа Дар’я представила до захисту роботу на тему: «Вплив альтернативної енергетики на навколишнє середовище».
У її науковій розвідці було розглянуто та проаналізовано сучасний стан енергетики, вплив енергетичних процесів на навколишнє середовище, досліджений рівень використання альтернативної енергетики та запропонований на прикладі впровадження ресурсозберігаючих технологій власний проект.
Після завершення секційних засідань всі учасники науково-практичної конференції були нагородженні дипломами. За результатами конференції, рішенням галузевої комісії було вирішено нагородити Дар’ю Пєнзєву Дипломом III ступеня.
Необхідно зазначити, що участь у подібних конференціях – це чудова можливість розкрити та розвивати свій науковий потенціал, удосконалювати свої можливості.
Вітаємо Дар’ю та Олександра Григоровича з досягненням та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльності!

Економічний факультет

Схожі новини