Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі ЗНУ взяли участь у міській виставці педагогічних технологій

Викладачі ЗНУ взяли участь у міській виставці педагогічних технологій

01.04.2016 14:25 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології

Цього тижня у Запоріжжі відбулась VII міська виставка педагогічних технологій, метою якої є сприяння розвитку професійної компетентності педагогічних працівників міста. На цей захід були запрошені викладачі нашого університету, доцент кафедри романської філології, декан факультету іноземних мов Галина Морошкіна, доцент кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Каніболоцька та старший викладач кафедри англійської філології Валентина Ємельянова.

Захід проводився на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 та складався з роботи різних секцій та майстер-класів присвячених фаховому спілкуванню. Наші колеги провели майстер-класи, які зібрали чималу аудиторію.
Ольга Анатоліївна говорила про використання інформаційно-комунікаційних технологій при навчанні англійської мови, їхню важливість та необхідність у структурі сучасного уроку. Вона розповіла колегам про платформу Exam Time – онлайн-конструктор інтерактивних освітніх ресурсів – та можливість створення Mind Maps, Flash cards, Online Tests, що є необхідними у роботі вчителя іноземних мов. Також мова йшла про систематизацію навчального матеріалу за допомогою безкоштовного онлайн сервісу з візуального створення сайтів Weebly, який можна використовувати як інтерактивну платформу для створення навчальних курсів з різних дисциплін.
Майстер-клас декана факультету іноземної філології був присвячений майбутньому без кордонів. Галина Федорівна дискутувала з колегами про важливість вивчення іноземних мов та культур для людини нашого часу. Обговорювали нову концепцію підготовки вчителя іноземної мови, яку втілює ФІФ, детально роботу якого Галина Федорівна теж презентувала аудиторії. Зазначалась і важливість співпраці вищого навчального закладу із школами міста та регіону. До речі, одним із організатором виставки виступав Інформаційно-аналітичний методичний центр Департаменту освіти, науки, молоді та спорту Запорізької міськради (ІАМЦ ДОНМС ЗОР), з яким факультет іноземної філології співпрацює вже багато років. Ефективність такої співпраці відзначила методист ІАМЦ ДОНМС ЗОР Ірина Нагорнова 31 березня під час проведення 22-го методичного семінару-практикуму для вчителів іноземних мов «Сучасні технології та методики навчання іноземних мов на перехресті культур і цивілізацій» і вручила декану Галині Морошкіній диплом за плідну співпрацю факультету з ІАМЦ ДОНМС ЗОР.
Участь у такому заході дала також можливість не тільки зануритись у фахове спілкування, але й гідно презентувати наш виш, зустріти колег, випускників ЗНУ.


Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології

Схожі новини