Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті влаштували свято на честь його 29-річчя

На біологічному факультеті влаштували свято на честь його 29-річчя

01.04.2016 15:30 Все Факультети Біологічний біологічний факультет свято

1 квітня – це особливий день для викладачів, співробітників, студентів і випускників біологічного факультету Запорізького національного університету. Саме сьогодні вони зібралися разом, аби відзначити 29-річчя від дня заснування їхнього рідного факультету, згадати його історію та здобутки і поділитися планами й перспективами подальшого розвитку. Привітати представників факультету-іменинника з чудовим святом також завітали представники керівництва вишу та інших факультетів.

На початку урочистостей почесний гість заходу, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи, професор Олександр Гура від імені ректорату привітав присутніх на святі. Він відзначив, що 30 років – це чудовий вік, розквіт творчих здібностей людини: те, які досягнення вона має в цьому віці, впливає на її подальшу діяльність. Тож Олександр Іванович відзначив здобутки факультету й запевнив присутніх: «Я не маю сумніву, що викладачі та студенти біофаку успішно реалізують його багатий потенціал, а факультет й надалі успішно розвиватиметься».
Ведучі урочистого заходу – першокурсники спеціальності «Біологія» Наталя Грома й Олексій Максименко – відзначили, що 29 років – то не надто солідний вік, однак шлях біофаку уже позначений багатьма здобутками, і він має чим пишатися. Вони запросили декана, професора Людмилу Омельянчик і заступника декана з навчальної роботи Максима Малька поділитися спогадами про історію факультету.
Так, декан Людмила Омельянчик згадала про особливості відкриття його окремих спеціальностей. Також вона розповіла про факультетські плани на майбутнє: представники професорсько-викладацького складу біофаку прагнуть відкрити на його базі нову спеціальність «Географія». Вона подякувала викладачам за їхню невтомну натхненну працю, звернулася до студентів із нагадуванням, що сумлінне навчання – то їхній внесок у розвиток факультету. На її думку, переконливим свідченням успішної роботи колективу біофаку є те, що минулого року він посів 2 місце в рейтингу факультетів нашого університету.
Вдалим доповненням до атмосфери свята стали творчі виступи його студентів: гімнастичний етюд від першокурсниці спеціальності «Хімія» Аліни Лагрон, вокальний виступ четвертокурсниці спеціальності «Біологія» Анастасії Ашифіної. А ще – захоплива розповідь про стажування в болгарському університеті третьокурсниці спеціальності «Біологія» Єлизавети Верби. До речі, дівчина відзначила, що в дитинстві навчання за кордоном їй видавалося нездійсненною мрією і лише завдяки сприянню рідного факультету пощастило втілити ці плани в життя.
Привітати представників біологічного факультету зі святом завітали учасники команди КВК юридичного факультету «Brоwn sugar», над жартами яких дружно сміялися всі присутні на заході.
Крім того, чимало викладачів і студентів із задоволенням взяли участь у жартівливих вікторинах на знання «хімічної географії» та знання розташування приміщень факультету, які для них провели ведучі заходу.
Наприкінці урочистостей пролунала думка, що це – свято не лише самого факультету, але й усіх його 800 студентів, його викладачів та співробітників. Представники дружної родини біофаку разом заспівали на честь нього відому пісню «Happy birthday». Також на них чекали святкові торти. Крім того, усі охочі змогли сфотографуватися на фоні великого плакату-серця, на якому студенти і викладачі залишили свої щирі побажання рідному факультету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини