Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ 5584 особи пройшли пробні тестування ЗНО-2016

У ЗНУ 5584 особи пройшли пробні тестування ЗНО-2016

07.04.2016 13:16 Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота зовнішнє незалежне оцінювання тренінги проект

6 квітня в Запорізькому національному університеті відбулася нарада заступників деканів із профорієнтаційної роботи всіх факультетів. Під час цього засідання підбили підсумки традиційних пробних тестувань, організатором яких виступив наш виш. Також його учасники дізналися про дати проведення основних сесій зовнішнього незалежного оцінювання, які пройдуть на базі нашого університету.

На початку заходу начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська прозвітувала про перебіг безкоштовних пробних ЗНО, які протягом березня проходили на базі ЗНУ. Вона наголосила, що цього разу кількість учасників тренінгу – старшокласників м. Запоріжжя та Запорізької і Дніпропетровської областей – складає 5 584 особи. Ця цифра переконливо свідчить про те, охочих перевірити свій рівень знань під час пробних ЗНО у нашому виші щороку стає все більше.
Крім того, Юлія Анатоліївна розповіла про особливості цьогорічного пробного ЗНО, яке вже кілька років Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти проводить спільно з Запорізьким національним університетом. Так, 2 квітня 2016 року вже відбулося перше пробне ЗНО-2016 з української мови і літератури від ДнРЦОЯО. Того дня до університету завітали 242 випускники. А 9 квітня пройде другий етап тренінгів від цього Центру, який включатиме всі інші предмети, включені до офіційного переліку ЗНО.
Під час засідання оприлюднили дати проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання, яка відбудеться на базі нашого вишу.
Так, 5 травня відбудеться тестування з української мови та літератури. 11 травня – із математики, а 13 – з історії України. Крім того, в червні ЗНУ стане базою для проведення низки ЗНО: 7 червня сюди завітають ті, хто складатиме тестування з англійської мови, 10 – з біології, 13 червня – із фізики, а 15 – із географії. Завершиться сесія зовнішнього незалежного оцінювання 17 червня, тестуванням із хімії.
Також учасникам засідання нагадали, що 17 травня у Запорізькому національному університеті відбудеться кілька заходів задля налагодження діалогу «Слухачі підготовчих курсів – факультети».
Крім того, освітяни обговорили особливості проведення масштабного профорієнтаційного заходу «День відкритих дверей», який відбудеться 24 квітня. Зокрема, представникам усіх факультетів поставили завдання, які вони мають виконати для успішної підготовки до зустрічі з абітурієнтами й для всебічного інформування старшокласників про умови вступу до ЗНУ, про особливості навчання на різних факультетах та перспективи працевлаштування випускників.
Також Юлія Паскевська закцентувала увагу присутніх на тому, що Запорізький національний університет запрошує учнів 10-11 класів взяти участь у конкурсі «Кращий логотип і слоган ЗНУ», який триває з 5 по 19 квітня 2016 року. Метою конкурсу є створення та визначення найкращого логотипа та слогана, які будуть здатні передати унікальність ЗНУ та ідентифікувати його серед інших навчальних закладів.
Для участі в конкурсі необхідно до 19 квітня 2016 року (до 17 год.) зареєструватися та завантажити свою роботу за посиланням на офіційному сайті ЗНУ. Запропоновані роботи мають бути оригінальними, сучасними, лаконічними. Нагородження переможців конкурсу відбудеться під час проведення Дня відкритих дверей 24 квітня 2016 року о 10 год. (м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, актова зала 2 навчального корпусу ЗНУ). Переможці будуть відзначені грошовими винагородами.
До того ж, під час заходу йшлося не лише про профорієнтаційну роботу, але й про працевлаштування випускників. Так, учасникам зібрання нагадали, що зараз в університеті триває проект «Взаємодія професійних компетенцій», мета якого – створення ефективної платформи для обміну знаннями і надбаннями кожного факультету чи підрозділу один з одним. Начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська відзначила, що першими почали втілювати в життя ідею обміну досвідом представники факультету СПП, які вже провели чимало тренінгів на різних факультетах ЗНУ. Крім того, вони організували тестування на визначення особистісного профілю й серед майбутніх випускників нашого вишу.