Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі факультету СПП співпрацюють із Запорізькою бібліотечною мережею

Викладачі факультету СПП співпрацюють із Запорізькою бібліотечною мережею

08.04.2016 09:36 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології навчання лекція

2 квітня на базі Запорізької бібліотеки-філії № 14 ім. М. Некрасова відбулася лекція-зустріч працівників і читачів бібліотеки з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри практичної психології Запорізького національного університету Євгенією Калюжною.

Це – не перша спроба викладачів факультету у такому форматі реалізувати свій науковий потенціал. Лекція під назвою «Антиейдж-психологія» або «Психологія антистаріння» була підготовлена Євгенією Калюжною на прохання завідувача бібліотеки Ніни Сердюк. Цю доповідь присвятили питанням профілактики передчасного старіння та можливості уповільнення цього процесу в довготривалій перспективі.
Лектор, автор роботи «Геронтологія», висвітлила сучасні концептуальні погляди на проблему старості і старіння. Присутні на лекції слухачі отримали можливість поглянути на процес старіння не тільки з біологічної точки зору, що є, безумовно, вкрай важливим його аспектом, а й з психологічної позиції. Не сперечаючись зі словами видатного філософа Сенеки, який називав старість хворобою, до того ж «невиліковною», учасники зустрічі одностайно погодилися з відомим на сьогодні твердженням, що «всі хвороби від нервів».
Під час зустрічі присутні дискутували щодо питання доцільності та ефективності тих чи інших психотехнологій у побудові індивідуальних антиейдж-стратегій. У підсумку колектив бібліотеки та читачі висловили сподівання на продовження подібних тематичних зустрічей із представниками факультету.
Більше подробиць можна дізнатися, завітавши за посиланням: http://cbs.zp.ua/2015/04/15/психологія-життєстійкості/#more-806

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини