Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Піклування про попередження негативних звичок

Піклування про попередження негативних звичок

08.04.2016 14:02 Лекція негативні звички

8 квітня в Запорізькому національному університеті для студентів організували лекцію на тему «Профілактика вживання психоактивних речовин», яку провів фахівець Обласного клінічного наркологічного диспансеру, соціальний педагог Марина Гриндюк. Основна мета цієї зустрічі – це попередження і профілактика негативних звичок у молоді. Організатором заходу традиційно виступив відділ охорони праці ЗНУ за сприяння відділу виховної роботи ЗНУ, помічника ректора з виховної роботи Наталії Воронової та начальника відділу охорони праці Ігоря Маказана.

На зустріч завітали студенти усіх факультетів ЗНУ та Економіко-правничого коледжу. На початку заходу представник Обласного клінічного наркологічного диспансеру розповіла, що таке психоактивні речовини, зазначила яким є вплив алкоголю, тютюну і наркотиків на організм людини та нагадала про залежність від цих негативних звичок. Також вона відзначила, що останнім часом знизився віковий поріг контактів молоді з наркотичними речовинами. Крім того, прослідковується стрімка залежність молодих людей від пивного алкоголізму. Під час лекції студенти дізналися, що зловживання пивом призводить до гормональних захворювань серед чоловіків, незворотнього впливу на жіночий організм та до безпліддя. Вона нагадала студентам, що знання отримані під час таких занять, можуть виявитися необхідними у житті кожної молодої людини. Також вона закликала молодь піклуватись про своє здоров’я та здоров’я власних дітей. Адже зловживання алкоголем, енергетичними напоями, куріння, вживання наркотиків веде до деградації молодого організму, негативно впливає на репродуктивну функцію, викликає розлади центральної нервової та серцево-судинної системи.
Така форма роботи зі студентами є традиційною для нашого вишу, адже керівництво ЗНУ приділяє велику увагу питанням безпеки життєдіяльності усіх учасників освітнього процесу. Тож співпраця з представниками Обласного клінічного наркологічного диспансеру дає можливість студентам отримати знання, які безперечно стануть їм у нагоді у подальшому житті.
Наприкінці зустрічі студентам продемонстрували навчально-пізнавальне відео «Насвай – небезпечний наркотик».
До речі, у травні за словами провідного спеціаліста відділу охорони праці ЗНУ Ірини Міщенко, планується проведення лекції, присвяченої безпеці дорожнього руху.

Олена Переверзєва

Схожі новини