Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулися загальні збори зі студентами, які мешкають у гуртожитках

На юридичному факультеті відбулися загальні збори зі студентами, які мешкають у гуртожитках

08.04.2016 09:32 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

8 квітня за ініціативи декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць відбулися традиційні збори студентів факультету, що мешкають у гуртожитку, в якому взяли участь керівництво факультету та куратори навчальних груп. Метою таких зборів є виявлення та вирішення найактуальніших питань, які турбують мешканців гуртожитку з одного боку, та посилення особистої відповідальності студентів за належне виконання правил проживання у гуртожитках, з іншого.

На початку зборів Тетяна Коломоєць ще раз нагадала студентам про нормативні документи, які регулюють проживання в гуртожитках, та порадила студентам уважно читати документи, які вони підписують при поселенні у гуртожиток та під час подальшого проживання.
Заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш нагадав присутнім про правила проживання у гуртожитках, види порушень правил проживання в гуртожитках ЗНУ та міри дисциплінарних стягнень, які їм відповідають, особливості існуючого на факультеті внутрішнього контролю за поведінкою студентів, що мешкають у гуртожитках. Крім того, на зборах студентам нагадали про необхідність охайного ставлення до майна гуртожитків, забезпечення належного санітарного стану у блоках, місцях загального користування та поверхах, де мешкають студенти факультету, про необхідність енергозбереження та правила поведінки в нічний час (з 22.00 до 07.00). Студенти факультету, у свою чергу, розповіли про проблеми, з якими вони стикаються під час проживання у гуртожитках. Всі проблеми та пропозиції щодо їх вирішення було вирішено передати до адміністрації вишу, оформивши їх відповідним протоколом загальних зборів.

Юридичний факультет

Схожі новини