Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ завершилися пробні тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

У ЗНУ завершилися пробні тестування від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти

11.04.2016 11:59 Університет профорієнтаційна діяльність зовнішнє незалежне оцінювання

9 квітня на базі Запорізького національного університету провели другу, заключну, сесію пробних тестувань із зовнішнього незалежного оцінювання з математики, фізики, хімії та біології від Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти. До нашого вишу завітали абітурієнти з міста й області, які виявили бажання перевірити рівень своїх знань із точних і природничих наук. Наявність сертифікатів із вказаних навчальних дисциплін необхідна на вступу на багато престижних спеціальностей, у тому числі – і до нашого вищого навчального закладу.

Серед інструкторів, старших інструкторів і чергових, задіяних під час проведення цього пробного ЗНО, як і в попередні рази, було чимало співробітників університету.
Відповідальною особою за пункт тестування стала начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Нагадаємо, що проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання від ДпРЦОЯО на базі нашого вишу є важливим складником багаторічної плідної співпраці між університетом та цією організацією.
Цього разу з аудиторного фонду університету для проведення даних тренінгів задіяли 17 аудиторій навчального корпусу №2. У кожній із них, відповідно до правил проведення зовнішнього незалежного оцінювання, розмістили до 15 осіб. Ще однією особливістю цієї сесії стало те, що деякі майбутні вступники, за попередніми заявами, отримали зошити ЗНО та бланки відповідей, надруковані російською мовою.
Для абітурієнтів влаштували якнайповніше відтворення атмосфери та технічних моментів цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання. Задля цього використали зошити, ідентичні тим, що видаються при офіційній перевірці знань випускників шкіл, у всіх аудиторіях відтворювали проведення технологічної перерви, обов’язкової для офіційної сесії, тощо. Крім того, абітурієнти отримали чіткі інструкції та поради від старших інструкторів та інструкторів щодо їхніх прав та обов’язків, їх попередили щодо найпоширеніших порушень процедури проведення офіційного ЗНО та про наслідки недбалості вступників.
Після завершення виконання завдань усі його учасники отримали тестові зошити та інформаційні бюлетені, завдяки яким змогли самостійно оцінити рівень своєї готовності до перевірки знань.
Загалом, старшокласники-учасники пробних оцінили рівень завдань як такі, що цілком відповідає навчальній програмі, та визнали, що часу, відведеного на складання тестів ЗНО, цілком вистачає для їхнього виконання. Крім того, вони відзначили, що, завдяки участі в тренінгах, змогли краще оцінити свій рівень знань та зосередити увагу на темах, які потребують додаткового опрацювання.
За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, завдяки злагодженій та дружній співпраці обслуговуючого персоналу цього ЗНО – його старших інструкторів, інструкторів та чергових, тренінг пройшов на високому рівні. Усі його учасники – цьогорічні абітурієнти залишилися задоволеними, оскільки змогли досягти мети, яку поставили перед собою. Вони не лише перевірили рівень своїх знань з обраних предметів, але й змогли на практиці ознайомитися з основними правилами процедур проведення ЗНО. Крім того, для декого з майбутніх абітурієнтів цей візит до Запорізького національного університету став ознайомлювальним із майбутнім вишем, де вони в майбутньому опановуватимуть престижний фах.

Таміла Тарасенко

Схожі новини