Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели інтелектуальне змагання за звання «Найрозумніший першокурсник»

На юридичному факультеті провели інтелектуальне змагання за звання «Найрозумніший першокурсник»

11.04.2016 12:32 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених конкурс перемога

6 квітня на юридичному факультеті Запорізького національного університету влаштували традиційне інтелектуальне змагання – «Найрозумніший першокурсник». Захід організували члени Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених юридичного факультету (його голова – Ольга Попова, а також Тетяна Сокол, Владислав Бандровський, Антон Барліт та Олег Пелипенко) за підтримки декана Тетяни Коломоець та співробітників кафедри історії та теорії держави і права.

Конкурс проходив у три етапи: першокурсники мали скласти тести, дати відповіді на розширені питання та здійснити порівняння на юридичну тематику.
Конкурс дуже сподобався студентам-першокурсникам, усі поставлені перед ними завдання вони виконували з великим ентузіазмом. Варто зазначити, що деякі питання виходили за межі програми 1 курсу та стосувалися спеціалізованих дисциплін старших років навчання, але більшість учасників змагання успішно впоралися з ними.
Поки перевіряли роботи студентів, Влад Бандровський, Антон Барліт та Євген Маклюк влаштували для всіх учасників заходу майстер-клас щодо спілкування зі співробітниками правоохоронних органів, поведінки під час проведення обшуку тощо.
За результатами проведення конкурсу, 1 місце посіла студентка Поліна Кравець, 2 – Аліна Свіденко й Арман Навоян, а 3 розділили між собою Марина Штогрін та Анна Міхайлишина. Переможці отримали грамоти та пам’ятні подарунки.

Юридичний факультет

Схожі новини