Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ взяв участь у Євроатлантичному молодіжному форумі НАТО

Студент ЗНУ взяв участь у Євроатлантичному молодіжному форумі НАТО

11.04.2016 16:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет наука міжнародна діяльність

Нещодавно в Дніпропетровську пройшов студентський форум з питань безпеки. Форум відбувся за ініціативи Посольства Литви в Україні, яке в даний час виконує функції контактного посольства НАТО в нашій країні. До участі у форумі було відібрано 64 студенти із понад 700 кандидатів. Запорізький національний університет представив студент 3 курсу юридичного факультету Владислав Бандровський.

Так, у перший день роботи Форуму студенти брали участь в інтерактивних дискусіях зі зміни середовища глобальної безпеки, обговорювали нові виклики в сучасному світі, а також нинішню роль НАТО, політику безпеки України та відносини НАТО-Україна. У другий день Форуму студенти стали діячами реальної політики в симуляції зустрічей в Північноатлантичній раді та Комісії НАТО-Україна, де вони ознайомилися з процесом прийняття рішень в НАТО.
Метою Посольства Литви як контактного посольства НАТО в Україні та Почесного Консульства Литви в Дніпропетровську під час проведення цього Форуму, було бажання стимулювати усвідомлення в молодіжному середовищі значення «загального миру», а також посилення довірчих відносин між народами, так як це однозначно є ідеальним засобом проти екстремізму, насильства та нетерпимості у світі.
Перед учасниками заходу виступили: колишній Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтекунас, Радник Посла Королівства Норвегія в Україні, заступник глави місії Річард Нюгорд Скарборо, колишній Міністр закордонних справ України Володимир Огризко, директор оборонної політики Міністерства оборони Литви Вайдотас Урбяліс і Директор Бюро по зв'язках НАТО в Україні Олександр Вінніков.
За словами студента юридичного факультету Владислава Бандровського, участь у таких заходах сприяє підвищенню кваліфікації молодих науковців, здобуття нових знань та навичок. Крім того, це – можливість знайти нових друзів та однодумців, розширити свій світогляд.

Юридичний факультет

Схожі новини