Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося чергове засідання бізнес-інкубатора

На економічному факультеті відбулося чергове засідання бізнес-інкубатора

12.04.2016 12:38 Все Факультети Економічний економічний факультет бізнес-інкубатор засідання тренінг

11 квітня на економічному факультеті ЗНУ відбулося чергове засідання представників першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На захід завітали декан економічного факультету, професор Алла Череп, директор бізнес-інкубатору «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш. Також у засіданні взяли участь інкубанти – учасники програми сприяння підприємцям-початківцям.

Учасники заходу обговорили питання, пов’язані із подальшим розвитком бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя». Крім того, ментор Юрій Петраш для інкубантів влаштував освітній тренінг «База даних грантів для малого бізнесу, що таке аплікаційна заявка».
У рамках цього тренінгу його учасники обговорили складники плану виконання проекту, а саме – робочий план у вигляді схеми Ганта. Також вони визначили способи поширення інформації про проект та основні складові його бюджету. Під час заняття підприємці-початківці розглянули структуру бізнес-плану, який являє собою модель підприємства в майбутньому.
На наступному засіданні, яке відбудеться 25 квітня, запланована екскурсія на виробництво. Учасники «БІ-Запоріжжя» матимуть можливість відвідати ТОВ «Урожай» у м. Запоріжжі.

Маргарита Кадашевська