Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету взяли участь в інтелектуальній діловій грі «Погляд молоді на Європейський вибір України»

Студенти історичного факультету взяли участь в інтелектуальній діловій грі «Погляд молоді на Європейський вибір України»

13.04.2016 10:41 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет

9 квітня студенти історичного факультету Кірпічева Ольга, Муха Олександр, Самойленко Юлія, Соловйов Олексій та Юсько Євген взяли участь в інтелектуальній грі «Погляд молоді на Європейський вибір України», організованій за підтримки ГО «Європейська молодь України», яка проходила в КУ «Центр Молоді». Підготовка до гри тривала декілька тижнів під керівництвом викладачів кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин, які допомагали студентам обрати тему для презентації та підготувати доповідь на тему «Енергоефективність та енергозбереження очима молоді».

За результатами конкурсу, студенти посіли почесне IV місце. Гра відбувалась англійською мовою, відповідно до року англійської мови в Україні. Метою заходу було сприяти розвитку інтелектуального потенціалу студентів Запорізької області та привернути увагу молоді до євроінтеграційних процесів України.
Гра складалась із трьох етапів: перший етап – це гра-квест «Карта ЄС», що передбачала вгадування країн, другий етап – дискусія питань енергоефективності, і третій етап – домашнє завдання, презентація на тему «Енергоефективність та енергозбереження очима молоді». Студенти гідно представили Запорізький національний університет перед супротивниками-командами із ЗНТУ, ЗІЕІТ, ЗМУ та гостем із Мелітополя МПУ.
Інтелектуальна гра «Погляд молоді на Європейський вибір України» передбачала формування у учасників системних знань про державотворення, владних відносин, політичних та євроінтеграційних процесів.

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Схожі новини