Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели організаційну конференцію з навчальної практики

На юридичному факультеті провели організаційну конференцію з навчальної практики

15.04.2016 10:52 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

Закінчення другого семестру для студентів 2 курсу юридичного факультету має особливе значення. На них чекає важлива подія – випробування професією. Одразу після сесії, на початку червня вони під час трьохтижневої начальної практики у правоохоронних органах України робитимуть перші спроби професійної реалізації як юриста.

13 квітня другокурсники юридичного факультету зібрались на конференцію з питань проходження навчальної практики. Організаторами заходу традиційно стали декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та заступник декана з профорієнтаційної роботи Ілля Сквірський. Першою до студентів звернулась Тетяна Олександрівна. Вона привітала студентів із початком такого важливого етапу їхнього життя та запевнила, що після закінчення практики вони по-іншому зрозуміють діяльність юриста та більшість з них приймуть важливі рішення щодо свого майбутнього працевлаштування.
Крім того, Тетяна Олександрівна розповіла про основні моменти професійної діяльності юриста, про існуючі бази практик, про деякі важливі моменти виховної та профорієнтаційної діяльності під час проходження студентами практики та звернула увагу на особливості форми звітності студента-практиканта.
Багато питань у студентів виникло щодо організаційних моментів проходження практики: їх цікавили терміни, оформлення документації, специфіка кожного тижня, оцінювання різних видів роботи. Детальні та змістовні відповіді вони отримали від заступника декана з навчальної роботи Наталії Верлос.
На конференцію були також запрошені представники відділу з навчальної роботи університету. Так, завідувач навчально-виробничої практики відділу з навчальної роботи ЗНУ Наталія Салацька, користуючись нагодою, розповіла про важливість практичної складової в організації навчання майбутнього правника, тому що студенти вчаться самостійно приймати рішення в реальних виробничих умовах, складати процесуальні документи, застосовувати набуті знання та навички, демонструвати високий рівень кваліфікації, який вони здобули під час теоретичних занять в університеті. Крім того, Наталія Миколаївна проінформувала студентів щодо особливостей оформлення офіційних листів керівникам правоохоронних органів і направлень на практику.
Після закінчення конференції студенти зустрілись безпосередньо зі своїми керівниками. Консультативну та контролюючу функцію навчальної практики на 2 курсі юридичного факультету виконують викладачі кафедри історії і теорії держави та права.

Юридичний факультет

Схожі новини