Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ співпрацюватимуть з виконавчим комітетом Запорізької міської ради

Правники ЗНУ співпрацюватимуть з виконавчим комітетом Запорізької міської ради

15.04.2016 13:42 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

У рамках студентського тижня науки, який тривав в університеті з 12 по 14 квітня, кращі студенти юридичного факультету разом із керівництвом факультету відвідали виконавчий комітет Запорізької міської ради. Студенти Антон Барліт, Ольга Попова, Влад Бандровський, Ірина Кравченко, Тетяна Сокол, Валерія Єхименко, доповіді яких були визнані найкращими під час засідання секції «Юридичні науки» науково-практичної конференції «Молода наука», під час цього візиту зустрілись з керуючим справами виконавчого комітету Запорізької міської ради, випускником юридичного факультету Романом Омельяновичем.

Під час зустрічі Роман Анатолійович поділився зі студентами практичним досвідом своєї роботи, розповів про всі деталі майбутньої професії студентів та дав професійні поради і рекомендації, наголосивши на важливості практичного досвіду роботу і знання іноземних мов для студентів при працевлаштуванні.
Крім того, студенти відвідали юридичний відділ виконавчого комітету Запорізької міської ради, ознайомились зі специфікою і напрямками роботи цього відділу. Треба зазначити, що в подальшому студенти юридичного факультету зможуть проходити стажування і практику в галузі адміністративного, господарського і муніципального права на базі цього відділу.
За підсумками цієї зустрічі між юридичним факультетом і керуючим справами виконавчого комітету Запорізької міської ради було підписано меморандум про співпрацю та залучення студентів юридичного факультету до нормо-проектної діяльності, що дасть можливість студентам отримати практичні і професійні навички роботи.

Юридичний факультет

Схожі новини