Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті підбили підсумки студентської наукової конференції

На економічному факультеті підбили підсумки студентської наукової конференції

18.04.2016 16:05 Все Факультети Економічний Економічний факультет наука конференція профорієнтаційна діяльність

15 квітня на економічному факультеті ЗНУ в рамках X Міжнародної конференції студентів і молодих вчених «Управління соціально-економічним розвитком регіонів та держави» провели секційні засідання. Варто відзначити, що цього року тематичні напрямки роботи конференції були суттєво розширені. Ще однією особливістю цьогорічної конференції стало те, що в роботі її секційних засідань взяли активну участь як студенти економічних факультетів провідних вищих навчальних закладів, так і представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ та учні старших класів запорізьких шкіл.

Цього разу робота учасників конференції тривала за такими секційними напрямками: «Теоретико-методологічні засади інноваційно-інвестиційного розвитку економіки», «Основні напрямки та сучасні тенденції соціально-економічного розвитку світового господарства», «Сучасні проблеми обліку, аналізу і аудиту економічної діяльності в Україні», «Актуальні проблеми фінансування соціально-економічної діяльності в ХХІ столітті». А також серед досліджуваних тематичних напрямків були такі: «Моделювання інноваційних процесів в економічних системах», «Економіка праці та маркетинг суб’єктів господарювання», «Управління економічним розвитком регіонів та держави як складова фінансово-економічної безпеки України». Варто відзначити, що робота у всіх секціях була дуже плідною. Їхні учасники активно обговорювали доповіді, ставили цікаві питання, пропонували неординарні ідеї щодо вирішення актуальних проблем в економіці України.
Під час урочистого закриття конференції всі доповідачі були нагороджені Почесними грамотами за підписом декана економічного факультету Алли Череп. При цьому їх привітали голови секцій: професори Дмитро Бабміндра, Надія Шмиголь, Володимир Бугай, доценти Вікторія Шаповалова і Валентина Гельман. У своїх виступах викладачі економічного факультету наголосили на актуальності обраних для дослідження тем та на можливості практичної реалізації пропозицій студентів на державному та регіональному рівнях.
По завершені роботи конференції заступник декана з наукової роботи економічного факультету, кандидат економічних наук Юлія Шевченко подякувала молодим вченим та студентам за плідну, кропітку роботу та побажала усім подальших успіхів у науковому житті.

Юлія Шевченко,
Герміне Багдасарян

Схожі новини