Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники змагалися за звання найкращих знавців трудового права

Майбутні правники змагалися за звання найкращих знавців трудового права

19.04.2016 09:56 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених брейн-ринг

16 квітня на юридичному факультеті ЗНУ влаштували брейн-ринг із трудового права. Його учасники – студенти 3 курсу – мали продемонструвати під час інтелектуальної гри свої знання щодо таких питань, як матеріальна відповідальність, протидія незаконному звільненню, встановлення норми робочого часу тощо.

Організаторами заходу стали представники факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів докторантів, молодих вчених під керівництвом його голови Ольги Попової, а також викладач кафедри конституційного та трудового права Сергій Омельянчик.
Студенти-учасники змагання поділилися на команди й під час напруженого змагання продемонстрували свої знання кодексу законів про працю та вміння швидко вирішувати конфлікті ситуації між роботодавцями та працівниками.
За підсумками напруженого змагання, призові місця посіли команди «Адвокат напрокат», «Dura lex, sed lex» та «Юридичний відділ» відповідно.
Активісти Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених вітають переможців і бажають їм нових здобутків!

Юридичний факультет

Схожі новини