Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменки ЗНУ здобули срібну та бронзові нагороди на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

Спортсменки ЗНУ здобули срібну та бронзові нагороди на чемпіонаті України зі спортивної аеробіки

19.04.2016 16:51 Все Факультети Математичний Фізичного виховання Юридичний Факультет фізичного виховання

З 14 по 17 квітня у м. Київ проходив чемпіонат України зі спортивної аеробіки серед юніорів та дорослих. У чемпіонаті брали участь понад 350 спортсменів – представників Житомирської, Запорізької, Київської, Донецької, Львівської, Сумської, Тернопільської областей та м. Київ.

До складу збірної команди Запорізького національного університету ввійшли студентки факультету фізичного виховання – Єлизавета Ільїна, Алла Гордієнко, Інна Петренко; математичного факультету – Ірина Строгонова, юридичного факультету – Діана Бабкіна.
У результаті запеклої боротьби спортсменки у категорії «Аеро-денс» посіли друге місце, у категорії «Трійки» – завоювали бронзові медалі. Спортсменок збірної команди до виступів готували доцент кафедри олімпійського та професійного спорту майстер спорту СРСР Олена Черненко та старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України Борис Кокарев.
Спортсменки та тренери щиро вдячні за підтримку ректору ЗНУ Миколі Олександровичу Фролову та професорсько-викладацькому складу ЗНУ.

Факультет фізичного виховання

Схожі новини