Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Університет очима студентів»

У ЗНУ нагородили переможців конкурсу «Університет очима студентів»

21.04.2016 14:29 Все Факультети Відділ виховної роботи Студентська рада конкурс

У Запорізькому національному університеті з 15 березня до 20 квітня тривав традиційний фотоконкурс «Університет очима студентів». Його організаторами стали співробітники відділу виховної роботи за підтримки активістів студентської ради університету. До складу журі увійшли 8 фотографів нашого міста: Світлана Мінакова, Євгенія Ткаченко, Крістіна Качорівська, Тетяна Мікс, Сергій Лічкатий, Михайло Тупіков, Віталій Соловей, Сергій Штепа, а також –керівник сайту WOMAN.zp.ua Юлія Алексеєнко й керівник сайту ZаБор.zp.ua Констянтин Алексеєнко. Очолила журі в.о. помічника ректора зі зв'язків із громадськістю та ЗМІ Галина Микитів.

Усього в конкурсі взяли участь 46 студентів, які подали 90 робіт, – представники 10 факультетів та Економіко-правничого коледжу ЗНУ. Найактивнішим цього разу став факультет журналістики: на ньому навчається 30 учасників конкурсу.
За рішенням журі, призові місця серед учасників конкурсу розподілилися наступним чином. Гран-прі змагання цього року із формулюванням «за творчий підхід до фотоконкурсу» здобув студент 2 курсу факультету менеджменту Андрій Потапов.
У номінації «Навчання в емоціях» 1 місце посіла світлина студентки 1 курсу факультету журналістики Катерини Шипунової. 2 місце розділили роботи студентів 3 курсу юридичного факультету Тетяни Сокол і Владислава Бандровського. 3 місце посіла фотографія студентки 2 курсу історичного факультету Уляни Кирик.
Студентка 1 курсу факультету журналістики Ольга Корнієнко стала переможницею у номінації «Наше дружнє студентське коло». Студент 3 курсу юридичного факультету Антон Барліт посів 2 місце. Роботи студентів 1 курсу факультету журналістики Антона Бєлого та Дениса Швецова посіли 3 місце.
Студентка 2 курсу економічного факультету Ірина Логвінова стала кращою в номінації «Ми змінюємося, щоб бути кращими». Студентка 3 курсу фізичного факультету Світлана Мудра посіла 2 місце, а першокурсниця факультету журналістики Анастасія Толченникова – 3.
Студентку 2 курсу філологічного факультету Ганну Іванову відзначили за перемогу в номінації «Глядацькі симпатії».
Урочисте нагородження переможців конкурсу відбулося 20 квітня, під час гала-концерту та підбиття підсумків загальноуніверситетського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська весна-2016».
Роботи переможців конкурсу можна переглянути на виставці в першому корпусі ЗНУ.

Відділ виховної роботи
Світлина Андрія Потапова

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: