Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФІФ стала призером Всеукраїнського конкурсу шекспірознавчих досліджень

Студентка ФІФ стала призером Всеукраїнського конкурсу шекспірознавчих досліджень

22.04.2016 10:58 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології

Студентка факультету іноземної філології Катерина Риженкова під керівництвом доцента кафедри англійської філології Катерини Василини взяла участь у Всеукраїнському конкурсі шекспірознавчих досліджень для молодих учених ім. Віталія Кейса, який вже вп’яте проводився українським міжуніверситетським науково-дослідницьким шекспірівським центром при Класичному приватному університеті спільно з Інститутом літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України та за сприяння Союзу Українок Америки.

Молода дослідниця представила роботу на тему «Відлуння античності в творчості Шекспіра: шляхи рецепції і специфіка резонансу». Робота присвячена вивченню античних алюзій, інтертекстуальності у творах Шекспіра, а саме у його римських п’єсах «Юлій Цезар», «Антоній і Клеопатра» та у трагедії «Король Лір». Зробивши ретельну вибірку досліджуваних одиниць у зазначених текстах, студентка запропонувала оригінальну класифікацію та визначила функції алюзивних включень у драмах видатного класика. Участь у конкурсі взяли представники провідних вишів України, тому боротьба була дуже напруженою. Проте, студентка посіла ІІІ місце і, як відзначає сама дослідниця, участь у цьому заході надала їй можливість не тільки удосконалити свій науковий досвід, але й розвинути власні творчі здібності, адже роботу необхідно було представити на публічному захисті.
Як стверджує Катерина та її науковий керівник, це є тільки початковою стадією її наукового дослідження, зазначена тема знайде свою реалізацію у низці подальших наукових розвідок.

Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології

Схожі новини